Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Marquez

Elegantný oblek do práce aj do spoločnosti

Radi by ste si zaobstarali oblek, ktorý využijete do práce a na všetky spoločenské udalosti? Potom by vašej pozornosti rozhodne nemal uniknúť pánsky oblek Marquez. Urobíte v ňom perfektný dojem v kancelárii, na firemnej porade či na obchodnom jednaní. Vďaka elegantnej  čiernej farbe sa navyše ideálne hodí aj na všetky denné a večerné udalosti. Skvelo v ňom zapôsobíte napríklad na plese, na svadbe alebo na oslave jubilea.

Oblek je šitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. To ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou, ale tiež páni s väčším objemom cez stehná, hruď alebo v páse. Uvoľnený strih obleku vám zabezpečí väčšiu voľnosť pohybu. Zároveň pomáha tvarovať a zoštíhľovať postavu, takže v ňom budete vyzerať mužne.

Pánsky oblek TAILORED FIT Marquez – dokonalá voľba na akúkoľvek príležitosť

Popis pánskeho obleku Marquez

Pánsky oblek Marquez je vyrobený z kvalitnej matnej látky čiernej farby. Vďaka čiernej farbe oblek ľahko skombinujete s košeľou a kravatami v rôznych farbách. V zimnom období ho perfektne zladíte s košeľami a kravatami v tmavších farebných odtieňoch. V lete ho zas oživia košele a kravaty v svetlých pastelových farbách.

Moderný strih obleku efektne dopĺňajú zošikmené vrecká saka, ktoré navyše pomáhajú opticky zoštíhliť postavu. Pridané vrecko na pravej strane saka dokonale podčiarkne váš štýlový vzhľad.

Pánsky oblek Marquez – príklad outfitu
Pánsky oblek Marquez – pohľad zozadu

Materiál obleku

Pánsky oblek Marquez je ušitý z exkluzívneho materiálu. Jedinečná kombinácia vlákien zaručuje nekrčivosť obleku a tiež jeho priedušnosť. Aj počas celodenného nosenia tak budete stále vyzerať dokonale.

Pánsky oblek Marquez – príklad outfitu do divadla
Pánsky oblek Marquez – príklad outfitu

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Marquez je 348,44 € a zahŕňa sako aj nohavice.

Pôvodná cena: 348,44 €
Nová výpredajová cena: 139,38 €
Ušetríte: 209,06 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom obleku presne pre vás. Zistite, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Mohlo by vás zaujímať