Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Mezzaro

Pozdvihnite váš elegantný vzhľad na vyššiu úroveň

Chýba vám v šatníku elegantný oblek, ktorý by ste využili na viac príležitostí? Potom vám odporúčame čierny pánsky oblek Mezzaro, ktorý je dokonalou voľbou na spoločenské udalosti aj do zamestnania. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT ocenia muži so štandardnou postavou, aj muži s väčším obvodom v páse alebo stehnách. Navyše vám zaistí pohodlie a dostatok voľnosti pri pohybe.

Pánsky oblek Mezzaro je perfektnou voľbou do práce aj na spoločenské udalosti

Dokonalá voľba na ples, na svadbu aj do práce

Vďaka nadčasovej čiernej farbe oblek využijete na akúkoľvek udalosť. Nech už sa chystáte na ples, promócie alebo na obchodné rokovanie, vždy budete vyzerať skvelo. Oblek má zošikmené vrecká, ktoré opticky zoštíhlia vašu postavu. Módne detaily, ako je moderná štruktúra látky, prekladané gombíky na rukávoch a moderné ozdobné prešívanie na klopách podčiarknu váš originálny vzhľad.

Pánsky oblek Mezzaro – pohľad spredu
Pánsky oblek Mezzaro – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál pre vaše maximálne pohodlie

Kvalitný materiál je zložený z 51,5 % vlny, 45 % polyesteru a 3,5 % elastanu. Vďaka veľkému podielu prvotriednej vlny je oblek pohodlný a príjemný na dotyk. Polyester prispieva k menšej krčivosti látky, a tak v obleku budete vyzerať dokonale upravený po celý deň. Značková podšívka obsahuje meďnaté vlákno, ktoré zaručuje priedušnosť. Preto sa nebudete v horúcich dňoch zbytočne potiť.

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Mezzaro je 453,51 € a ide o módný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 453,51 €
Nová výpredajová cena: 278,51 €
Ušetríte: 175 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Pánsky oblek Mezzaro – detail podšívky
Pánský oblek Mezzaro – detail gombíkov

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom tak, aby ste odchádzali spokojní. Pozrite sa, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Pánsky oblek Mezzaro – outfit pre manažéra
Pánský oblek Mezzaro – outfit pro ženícha

Rada pre vás

Viete, že oblek sa musí čistiť iba v čistiarni? Pri bežnom praní v práčke ho totiž môžete zničiť. Prečítajte si, ako sa starať o oblek, aby vám vydržal čo najdlhšie ako nový.

Mohlo by vás zaujímať