Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Tarquez

Dokonalá voľba do práce aj do spoločnosti

Doplňte váš šatník univerzálnym čiernym oblekom, v ktorom budete vyzerať skvelo pri každej príležitosti. Kombinácia nadčasovej čiernej farby a jedinečných strihových prvkov dodá vášmu vzhľadu eleganciu. Pánsky oblek perfektne vynosíte do kancelárie, na ples aj do divadla. Mierne zoštíhlený strih najlepšie padne mužom štandardnej postavy.

Pánsky oblek Tarquez – ideálna voľba pre akúkoľvek udalosť

Moderné strihové prvky

Sako so zapínaním na dva gombíky dopĺňajú zošikmené vrecká, ktoré spolu s čiernou farbou látky pomáhajú vašu postavu opticky zoštíhliť. Ďalšie moderné prvky obleku, ako sú špicaté klopy alebo unikátny BANDI odznačik, oživia váš celkový vzhľad. Vďaka tomu sa decentne odlíšite od ostatných mužov.

Pánsky oblek Tarquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Tarquez – pohľad zozadu

Ľahký a príjemný materiál

Oblek je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 85 % polyesteru a 15 % viskózy. Vďaka tomu je látka ľahká a veľmi príjemná na dotyk. Budete sa preto v obleku cítiť vždy veľmi pohodlne. Navyše sa vám oblek nebude krčiť a budete tak pôsobiť upraveným dojmom behom celého dňa.

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Tarquez je 303,82 € a ide o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 303,82 €
Nová výpredajová cena: 206,60 €
Ušetríte: 97,22 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Pánska oblek Tarquez – detail podšívky
Príklad outfitu na tanečnú

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip navyše

Vedeli ste, že 71 % manažérov zabíja svoj biznis nevkusným oblečením? Prečítajte si, ako sa tomu vyhnúť a dosiahnuť tak potrebný úspech.

Mohlo by vás zaujímať