Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Tarquez

Dokonalá voľba do práce aj do spoločnosti

Doplňte váš šatník univerzálnym čiernym oblekom, v ktorom budete vypadať skvele pri každej príležitosti. Kombinácia nadčasovej čiernej farby a jedinečných strihových prvkov dodá vášmu vzhľadu na elegancii. Pánsky oblek perfektne vynosíte do kancelárie, na ples aj do divadla. Mierne zoštíhlený strih najlepšie padne mužom štandardnej postavy.

Pánsky oblek Tarquez – ideálna voľba pre akúkoľvek udalosť
Pánsky oblek Tarquez – ideálna voľba pre akúkoľvek udalosť

Moderné strihové prvky

Sako so zapínaním na dva gombíky dopĺňajú zošikmené kapsy, tie pomáhajú spolu s čiernou farbou látky vašu postavu opticky zoštíhliť. Ďalšie moderné prvky obleku, ako sú špicaté klopy alebo unikátny BANDI odznačik, oživia váš celkový vzhľad. Vďaka tomu sa decentne odlíšite od ostatných mužov.

Pánsky oblek Tarquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Tarquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Tarquez – pohľad zozadu
Pánsky oblek Tarquez – pohľad zozadu

Ľahký a príjemný materiál

Oblek je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 85 % polyestru a 15 % viskózy. Vďaka tomu je látka ľahká a veľmi príjemná na dotyk. Budete sa preto v obleku cítiť vždy veľmi pohodlne. Navyše sa vám oblek nebude krčiť a budete tak pôsobiť upraveným dojmom behom celého dňa.

Cena elegantného pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Tarquez je 276,18 € a jedná sa o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pánska oblek Tarquez – detail podšívky
Pánska oblek Tarquez – detail podšívky
Príklad outfitu na tanečnú
Príklad outfitu na tanečnú

Exkluzívna zľava na obleky na stužkovú

Hľadáte oblek na stužkovú? Len teraz kúpite tento elegantný čierny oblek Tarquez s mimoriadnou zľavou. Ukážte pri platení potvrdenie o štúdiu alebo študijný preukaz a zároveň sa zaregistrujte. Získate tak zľavu 100 €. Pozor, akcia platí len do 31. augusta 2019 a nedá sa kombinovať s inými akciami a zľavami.

Kde oblek kúpite?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip navyše

Vedeli ste, že 71 % manažérov zabíja svoj biznis nevkusným oblečením? Prečítajte si, ako sa tomu vyvarovať a dosiahnuť tak potrebný úspech.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:
term_id,$excludetags)) { unset($mytags[$i]); } $i++; } } if ($product_taxonomy || $mytags) { */?>

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.