Obleky

Elegantný pánsky oblek SLIM FIT Esentio

Oblek, ktorý nebudete chcieť vyzliecť

Nech už sa chystáte na svadbu, do práce alebo do divadla, v obleku Esentio určite nestúpite vedľa. Čierny oblek s ľahkým nádychom tmavomodrej sa perfektne hodí pre ženícha aj na oslavy jubileí. Látku zdobí tiež veľmi decentný vzor, ktorý pridá obleku na zaujímavosti. Oblek jednoducho zaujme hneď na prvý pohľad.

Oblek Esentio je skvelou voľbou pre ženícha
Oblek Esentio je skvelou voľbou pre ženícha

Ako šitý na mieru

Oblek je skvelou voľbou predovšetkým pre mužov štíhlej postavy, ktorí ocenia zoštíhlený strih SLIM FIT. Vďaka nemu budú sako aj nohavice pasovať presne na vašu postavu. Ďalším zoštíhľujúcim prvkom sú zošikmené vrecká, ktoré oblek opticky zúžia. Ak chcete ešte viac zdôrazniť vlastnosti tohto obleku, nechajte si predné vrecká saka zašité.

Počas horúcich dní vás ochladí

Módna návrhárka Olga Jeřábková si dala skutočne záležať nielen na strihu, ale tiež na vyváženom zložení látky. V lete oceníte najvyššiu kvalitu tohto obleku. Vďaka vysokému obsahu vlny (52 %) je látka nielen veľmi príjemná na dotyk, ale aj vzdušná. Mala by vás teda v lete skôr ochladiť. Nemusíte sa ani obávať, že by sa vám oblek mohol pokrčiť. O to sa postará 46 % podiel polyesterových vlákien. Zvyšné 2 % tvorí viskózová prímes, ktorá látke pridáva na savosti a pružnosti. Zároveň je vďaka tomu oblek ako stvorený na každodenné nosenie.

Cena prémiového pánskeho obleku SLIM FIT Esentio je 474,92 € a oblečiete si ho ako na svadbu, tak aj do divadla či do práce.

Pôvodná cena: 474,92 €
Nová výpredajová cena: 249,37 €
Ušetríte: 225,55 €
Akcia platí len do 30. 11. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu  Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope Bandi Vamos a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Chystáte sa na svadbu? Pozrite sa na najčastejšie chyby pri výbere oblečenia pre ženícha a vyvarujte sa týmto častým omylom.

Mohlo by vás zaujímať