Obleky

Elegantný svetlomodrý oblek SLIM FIT Archio

Vyberte si veľkosť saka a nohavíc podľa vašich predstáv

Chystáte sa na svadbu v netradičnom a uvoľnenom „boho“ štýle? Vsaďte na svetlomodrý oblek BANDI Archio z limitovanej kolekcie.

Limitovaná kolekcia BANDI vám umožní kúpiť si sako a nohavice zvlášť. To znamená, že záleží len na vás, akú veľkosť saka si zvolíte a či si vyberiete aj nohavice rovnakej veľkosti. Ak máte napríklad mohutnejšie ramená a úzke boky, riešením pre vás bude sako o jednu či dve veľkosti väčšie, než je veľkosť nohavíc. V takto skombinovanom obleku sa budete cítiť pohodlne. Zaujmete v ňom nielen na netradičnej „boho“ svadbe, ale aj na ďalších spoločenských akciách či v práci.

svetlo modrý pánsky oblek na boho svadbu
V elegantnom pánskom obleku Archio sa budete cítiť pohodlne na netradičnej „boho“ svadbe aj v práci

Príjemný materiál na letné dni

Sako a nohavice pánskeho obleku BANDI Archio sú ušité z kvalitnej látky, ktorú tvorí z 97 % bavlna a z 3 % elastan. Bavlna garantuje vysokú priedušnosť obleku. Vďaka elastickému vláknu sa sako ani nohavice nekrčia a oblek si zachováva dokonalý tvar aj pri celodennom nosení. Budete sa v ňom cítiť pohodlne i počas slnkom vyhriatych, letných dní.

Dizajnové prvky, ktoré podčiarknu váš štýl

Módni návrhári BANDI prispôsobili túto limitovanú kolekciu trendu posledných sezón. A to stále vzrastajúcemu dopytu po obleku na „boho“ svadby. Tieto svadby v netradičnom a uvoľnenom štýle sa často odohrávajú pod šírym nebom. V letných dňoch tomu zodpovedá aj menej formálny štýl oblečenia, ktorému však rozhodne nemožno uprieť eleganciu. Oblek BANDI Archio vás na prvý pohľad zaujme originálnou štruktúrou látky, ktorá ho robí jedinečným. Rukávy zase návrhári dozdobili piatimi prekladanými gombíkmi vo farbe obleku, ktoré dotvárajú jeho slávnostnejší ráz.

Nebojte sa farebných kombinácií

Svetlomodrý pánsky komplet BANDI Archio môžete skombinovať viacerými spôsobmi. Na jednej strane si môžete vybrať sako aj nohavice rôznych veľkostí, a dopriať si tak oblek doslova na mieru. Na druhej strane môžete skombinovať jednotlivé časti obleku s ďalším oblečením, a to aj odlišných farieb. Svetlomodrá farba obleku, zdôraznená originálnou štruktúrou, vám umožní siahnuť po doplnkoch vo svetlejších i tmavších odtieňoch. K tomuto modelu sa bude skvelo hodiť biela košeľa, ale aj tmavomodrá vesta.

A kombinácie môžu pokračovať ďalej. Svetlomodré sako môžete napríklad skombinovať s béžovými nohavicami alebo naopak, teda obliecť si béžové sako a modré nohavice. Záleží iba na vašej predstavivosti a štýle, akú širokú škálu pánskych outfitov vytvoríte.

Cena pánskeho saka BANDI Archio je 255,73 €, cena pánskych nohavíc je 115,74 €. Ide o oblek zo špeciálnej limitovanej kolekcie BANDI, ktorá je perfektnou voľbou na svadbu i na bežné denné nosenie.

Pánske sako SLIM FIT Archio
Pôvodná cena: 255,73 €
Nová výpredajová cena: 179,01 €
Ušetríte: 76,72 €
Pánske nohavice SLIM FIT Archio
Pôvodná cena: 115,74 €
Nová výpredajová cena: 81,02 €
Ušetríte: 34,72 €
Akcia platí len do 31. 3. 2023, alebo do vypredania zásob!

Dôležitá informácia pre vás

Chcete si model Archio vyskúšať, aby ste sa uistili, ktoré veľkosti saka a nohavíc vám sadnú dokonale? Zistite, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI. Príďte a odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať nielen správnu veľkosť, ale aj ďalšie módne doplnky.

V každej značkovej predajni BANDI je vám tiež k dispozícii profesionálna krajčírka, ktorá vám nový oblek upraví na mieru. Chcete mať tieto úpravy taktiež zadarmo? Pozrite si AKCIU úpravy vášho obleku zadarmo a prečítajte si, ako môžete ušetriť ďalšie peniaze.

Rada pre vás

Chystáte tento rok svadbu a neviete si poradiť, kde začať so svadobným outfitom? Pozrite sa na najčastejšie chyby pri výbere oblečenia pre ženícha a vyvarujte sa týchto častých omylov.

Mohlo by vás zaujímať