Obleky

Jedinečný sivý pánsky oblek SLIM FIT Grostti

Urobte dojem v práci aj na svadbe

Bledosivý oblek s originálnym prešívaním modrou a hnedou niťou, vynosíte do kancelárie, na pracovnú poradu aj na obed s obchodným partnerom. Rovnako perfektným dojmom budete pôsobiť tiež na svadbe, oslave jubilea alebo na iných denných spoločenských udalostiach. Zoštíhlený strih SLIM FIT ocenia hlavne muži štíhlej a štandardnej postavy, ktorí sa radi obliekajú v štýle najnovších módnych trendov.

Elegantný oblek Grostti je ideálnou voľbou na jarné a letné mesiace

Jemná textúra vám pridá na jedinečnosti

Vďaka textúre tvorenej pretkávaním tmavomodrých a hnedých vlákien získa váš outfit nádych jedinečnosti. Textúru látky dokonale dopĺňajú  luxusné modré gombíky s hnedými okrajmi. Všetko už potom stačí doladiť elegantnou košeľou a doplnkami podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Pánsky oblek Grostti – pohľad spredu
Pánsky oblek Grostti – pohľad zozadu

Jedinečná kombinácia materiálov

Módni návrhári značky BANDI dbali na to, aby ste sa v obleku cítili čo najpohodlnejšie. Preto pre oblek Grostti zvolili dômyselnú kombináciu materiálov. Veľkou prednosťou obleku je jeho nekrčivosť, takže v ňom budete vyzerať elegantne aj po celom dni strávenom v kancelárii. Prímes viskózy a elastanu prispieva k pohodliu počas nosenia. Viskóza je tiež pridaná do podšívky, preto si môžete byť istí, že je sako priedušné. Oblek sa tak skvelo hodí aj na teplé letné dni.

Pánsky oblek Grostti – detail jedinečnej látky
Pánsky oblek Grostti – detail podšívky

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Grostti je 303,82 € a oživí váš vzhľad pri pracovných aj spoločenských príležitostiach.

Pôvodná cena: 303,82 €
Nová výpredajová cena: 154,10 €
Ušetríte: 149,72 €
Akcia platí len do 31. 3. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám pri šálke lahodnej kávy s výberom pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Máte tak istotu, že budete dokonale oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si štyri 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

V obleku Grostti budete pôsobiť perfektným dojmom v práci
Doplňte oblek košeľou s rozhalenkou a vyrazte dokonale oblečení napríklad na oslavu jubilea

Tip pre vás

Vedeli ste, že k sivému obleku sa skvele hodí čierna aj hnedá obuv? Práca je ideálnym miestom, kde hnedé topánky vyniknú a umocnia váš profesionálny vzhľad. Na spoločenské udalosti, ako je napríklad oslava jubilea, vynosíte aj čierne topánky. Pozrite si módnu obuv, ktorú si zakúpite aj z pohodlia vášho domova.

Mohlo by vás zaujímať