Obleky

Jedinečný sivý pánsky oblek SLIM FIT Grostti

Urobte dojem v práci aj na svadbe

Bledosivý oblek s originálnym prešívaním modrou a hnedou niťou, vynosíte do kancelárie, na pracovnú poradu aj na obed s obchodným partnerom. Rovnako perfektným dojmom budete pôsobiť tiež na svadbe, oslave jubilea alebo na iných denných spoločenských udalostiach. Zoštíhlený strih SLIM FIT ocenia hlavne muži štíhlej a štandardnej postavy, ktorí sa radi obliekajú v štýle najnovších módnych trendov.

Elegantný oblek Grostti je ideálnou voľbou na jarné a letné mesiace

Jemná textúra vám pridá na jedinečnosti

Vďaka textúre tvorenej pretkávaním tmavomodrých a hnedých vlákien získa váš outfit nádych jedinečnosti. Textúru látky dokonale dopĺňajú  luxusné modré gombíky s hnedými okrajmi. Všetko už potom stačí doladiť elegantnou košeľou a doplnkami podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Pánsky oblek Grostti – pohľad spredu
Pánsky oblek Grostti – pohľad zozadu

Jedinečná kombinácia materiálov

Módni návrhári od BANDI dbajú na to, aby ste sa v obleku cítili čo najpohodlnejšie. Preto zvolili dômyselnú kombináciu materiálov, ktorú tvorí 80 % polyesteru, 17 % viskózy a 3 % elastanu. Polyester vám zaručí, že aj pri celodennom sedení v kancelárii sa vám oblek nebude krčiť. Prímes viskózy a elastanu zas prispeje k príjemnému pocitu pri nosení. Viskóza je tiež súčasťou podšívky, takže si môžete byť istí, že sako je vzdušné a oblek skvele využijete aj v horúcich letných dňoch.

Pánsky oblek Grostti – detail jedinečnej látky
Pánsky oblek Grostti – detail podšívky

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Grostti je 303,82 € a oživí váš vzhľad pri pracovných aj spoločenských príležitostiach.

Pôvodná cena: 303,82 €
Nová výprodejová cena: 226,04 €
Ušetríte: 77,78 €
Akcia platí len do 31. 7. 2021 alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám pri šálke lahodnej kávy s výberom pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Máte tak istotu, že budete dokonale oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si štyri 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

V obleku Grostti budete pôsobiť perfektným dojmom v práci
Doplňte oblek košeľou s rozhalenkou a vyrazte dokonale oblečení napríklad na oslavu jubilea

Tip pre vás

Vedeli ste, že k sivému obleku sa skvele hodí čierna aj hnedá obuv? Práca je ideálnym miestom, kde hnedé topánky vyniknú a umocnia váš profesionálny vzhľad. Na spoločenské udalosti, ako je napríklad oslava jubilea, vynosíte aj čierne topánky. Pozrite si módnu obuv, ktorú si zakúpite aj z pohodlia vášho domova.

Mohlo by vás zaujímať