Obleky

Károvaný oblek TAILORED FIT Elsiore

Štýlový modrý oblek do zamestnania aj na voľný čas

V modrom károvanom obleku Elsiore urobíte skvelý dojem na obchodnom rokovaní, pracovnej porade, alebo v kancelárii. Navyše ho perfektne vynosíte aj vo voľnom čase alebo na netradičnej svadbe. Veľmi pohodlný oblek je ušitý v mierne vyštíhleném strihu TAILORED FIT, ktorý perfektne padne mužom štandardnej postavy.

Jedinečný modrý oblek vám vždy pridá na osobitosti
Jedinečný modrý oblek vám vždy pridá na osobitosti

Elegantné prvky a farba

Modrá farba obleku patrí medzi najobľúbenejšie. Tento jedinečný model, v ktorom vyniknete medzi ostatnými, navrhla módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová. Vďaka klasickým strihovým prvkom budete vyzerať veľmi elegantne. Na dokonalom vzhľade vám pridá originálny pin do klopy saka, ktorý získate k obleku úplne ZADARMO.

Oblek Elsiore – pohľad spredu
Oblek Elsiore – pohľad spredu
Oblek Elsiore – pohľad zozadu
Oblek Elsiore – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál

Exkluzívna látka obleku je vyrobená z 83% polyesteru, 15% viskózy a 2% elastanu. Vďaka tomuto jedinečnému zloženiu je oblek veľmi pohodlný a zároveň nekrčivý. Vy tak budete pôsobiť upraveným dojmom po celý deň.

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Elsiore je 276,18 € a je perfektnou voľbou vo voľnom čase aj v práci.

Pánsky oblek Elsiore – manažérsky outfit
Pánsky oblek Elsiore – manažérsky outfit
Pánsky oblek Elsiore – detail podšívky
Pánsky oblek Elsiore – detail podšívky

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom správnej veľkosti pomôžu odborní poradcovia. Profesionálne krajčírky vám oblek upravia priamo na mieru. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste oblek v e-shope www.BandiVamos.sk, ale nenašli ste ho? Pozrite sa na 4 dôvody, prečo pánsky oblek v e-shope nenájdete.

Tip pre vás

Vyberte si k obleku dokonalú košeľu, ktorá podporí vašu eleganciu. Pozrite sa na širokú ponuku košieľ, ktoré sa hodia do práce.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.