Obleky

Károvaný oblek TAILORED FIT Elsiore

Štýlový modrý oblek do zamestnania aj na voľný čas

V modrom károvanom obleku Elsiore urobíte skvelý dojem na obchodnom rokovaní, pracovnej porade, alebo v kancelárii. Navyše ho perfektne vynosíte aj vo voľnom čase alebo na netradičnej svadbe. Veľmi pohodlný oblek je ušitý v mierne vyštíhleném strihu TAILORED FIT, ktorý perfektne padne mužom štandardnej postavy.

Jedinečný modrý oblek vám vždy pridá na osobitosti

Elegantné prvky a farba

Modrá farba obleku patrí medzi najobľúbenejšie. Tento jedinečný model, v ktorom vyniknete medzi ostatnými, navrhla módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová. Vďaka klasickým strihovým prvkom budete vyzerať veľmi elegantne. Na dokonalom vzhľade vám pridá originálny pin do klopy saka, ktorý získate k obleku úplne ZADARMO.

Oblek Elsiore – pohľad spredu
Oblek Elsiore – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál

Exkluzívna látka obleku je vyrobená z 83% polyesteru, 15% viskózy a 2% elastanu. Vďaka tomuto jedinečnému zloženiu je oblek veľmi pohodlný a zároveň nekrčivý. Vy tak budete pôsobiť upraveným dojmom po celý deň.

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Elsiore je 303,82 € a je perfektnou voľbou vo voľnom čase aj v práci.

Pánsky oblek Elsiore – manažérsky outfit
Pánsky oblek Elsiore – detail podšívky

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom správnej veľkosti pomôžu odborní poradcovia. Profesionálne krajčírky vám oblek upravia priamo na mieru. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste oblek v e-shope www.BandiVamos.sk, ale nenašli ste ho? Pozrite sa na 4 dôvody, prečo pánsky oblek v e-shope nenájdete.

Tip pre vás

Vyberte si k obleku dokonalú košeľu, ktorá podporí vašu eleganciu. Pozrite sa na širokú ponuku košieľ, ktoré sa hodia do práce.

Mohlo by vás zaujímať