Obleky

Kombinovateľný oblek BANDI Maraneli Petrol

Patríte k mužom, ktorí chcú výrazne zapôsobiť v práci a na každej slávnostnej udalosti? Potom je originálny oblek BANDI Maraneli Petrol šitý na mieru práve pre vás. Do vášho šatníka prináša neprehliadnuteľný štýl, mimoriadnu eleganciu a všestrannosť.

Štýlovo v každej situácii

Výrazne farebný, kombinovateľný oblek Maraneli ponúka jedinečný komfort predovšetkým pre mužov s neštandardnou postavou. Môžu si totiž zvoliť zvlášť veľkosť saka a nohavíc presne na svoju veľkosť. V tomto originálnom modeli vynikne váš osobitý štýl na obchodnom rokovaní, oslave jubilea aj na svadbe.

Pánsky oblek BANDI Maraneli Petrol, Slim Fit
Originálny oblek BANDI Maraneli Petrol je skvelou voľbou pre váš úspešný životný štýl

S noblesou na svadby

Chcete na svadbe zapôsobiť noblesne a výnimočne? Doplnte svadobný outfit s oblekom BANDI Maraneli slávnostnou bielou košeľou s krytým zapínaním, strieborným motýlikom, kontrastnou vestou a vreckovkou. Originálna kombinácia vám pri svadobnom obrade dodá pocit sebavedomia a mužnosti.

Kombinovateľný pánsky oblek BANDI Maraneli Petrol
Dvojdielny oblek BANDI Maraneli doplnený vestou ako perfektný outfit na svadbu.

Výnimočný outfit do zamestnania

Výrazný modrozelený odtieň obleku BANDI Maraneli Petrol zdôrazní vašu eleganciu a získa vám rešpekt na všetkých pracovných stretnutiach. Jedinečný model ocenia všetci nároční muži, ktorí hľadajú nevšedný a neprehliadnuteľný kúsok pre denné nosenie do svojho pracovného šatníka.

Kombinovateľný pánsky oblek BANDI Maraneli Petrol
Kombinovateľný pánsky oblek BANDI Maraneli nechá vyniknúť vašu osobnosť

Slávnostná elegancia

Moderný oblek BANDI Maraneli skombinujte s klasickou bielou košeľou – zdôrazníte tak čistotu dizajnu a originálny štýl. Nezabudnite na elegantnú kravatu alebo motýlika podľa stupňa formálnosti danej príležitosti. Zvoľte napríklad kontrastné doplnky s decentným geometrickým vzorom.

Kombinovateľný pánsky oblek BANDI Maraneli Petrol
V kombinovateľnom obleku BANDI Maraneli Petrol si získate rešpekt a pozornosť na každom kroku

Špičkový dizajn a materiál

Ak vyhľadávate originálne kúsky zo sveta pánskej módy, oblek Maraneli je pre vás dokonalou voľbou. Moderná látka s vyváženým podielom najjemnejšej vlnenej priadze a elastanu ponúka maximálny komfort. V spojení s minimalistickým dizajnom oblek získava pečať neokázalého luxusu.

Kombinovateľný pánsky oblek SLIM FIT MARANELI Petrol
Kombinovateľný pánsky oblek SLIM FIT MARANELI Petrol – detail

Dokonalý štýl a pohodlie

Obľúbený strih Slim Fit ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou a vysokými nárokmi na pohodlie a štýl. Nechá vyniknúť silné stránky vašej postavy a poskytne vám pritom maximum voľnosti v každej situácii.

Cena pánskeho saka BANDI Maraneli Petrol je 282,96 €
Cena pánskych nohavíc BANDI Maraneli Petrol je 177,96 €


K obleku odporúčame

Využite výnimočný potenciál obleku BANDI Maraneli Petrol a vyberte si z ponuky slávnostných košieľ a štýlových motýlikov alebo kravát. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek z týchto možností pre udalosti, na ktoré sa chystáte, vždy budete neodolateľne elegantní.


Navštívte značkovú predajňu BANDI

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a vyskúšajte si oblek Maraneli Petrol pri šálke lahodnej kávy BANDI alebo iného osviežujúceho nápoja. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom košieľ a doplnkov a ukážu, ako všetko perfektne skombinovať a doladiť k dokonalosti.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvele.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať