Obleky

Kombinovateľný oblek BANDI Pontarelli Sabbia

Dajte svojmu šatníku nový rozmer s letným oblekom Pontarelli Sabbia z kolekcie nových modelov BANDI. Originálny, pieskovo béžový pánsky oblek ponúka neobmedzený potenciál pre vaše štýlové svieže outfity. Do práce, na svadby a ďalšie slávnostné udalosti a tiež pre váš voľný čas.

Flexibilita bez kompromisov

Nevyhovujú vám obleky konfekčnej veľkosti? Obstarajte si kombinovateľný model Pontarelli, pri ktorom si zvolíte zvlášť veľkosť saka, nohavíc a vesty presne na vaše miery. Pre ešte väčšiu flexibilitu a maximálnu eleganciu pripravili návrhári BANDI tento výnimočný oblek v dvoch strihoch.

Kombinovateľný oblek BANDI Pontarelli – štýlový letný model pre moderného muža

Štýlové osvieženie na letné slávnosti

Svieži oblek BANDI Pontarelli s nádychom letnej pohody je dokonalým spojením štýlu a ležérnej elegancie. Jeho unikátna farebnosť, prírodná textúra a čistá krása priamo vyzýva k experimentovaniu a tvorbe originálnych svadobných outfitov pre klasické a netradičné svadby, oslavy narodenín a poobedňajšie rauty.

Slávnostný outfit z obleku BANDI Pontarelli, kontrastnej vesty a módnych doplnkov

Elegancia a komfort do práce

Hľadáte štýlový oblek do práce pre teplé letné mesiace? Skvelou voľbou práve pre vás je svetlý model Pontarelli. Pre váš dokonalý vzhľad v období plnom slnka ponúka jedinečnú eleganciu a komfort. Do kancelárie, na jednanie s obchodnými partnermi a na služobné cesty.

V originálnom obleku BANDI Pontarelli urobíte skvelý dojem v práci

Luxusný materiál a spracovanie

Model Pontarelli vyniká špičkovým spracovaním a dizajnom. Luxusný priedušný materiál s vysokým podielom vlnenej priadze a podšívku s medeným vláknom zvolili návrhári BANDI s ohľadom na letné teploty. Tak, aby oblek vyhovoval vašim vysokým nárokom na pohodlie, kvalitu a štýl.

Detail prírodného béžového odtieňa látky obleku Pontarelli s decentnou textúrou

Pre náročných mužov je oblek pripravený v dvoch strihoch: Slim Fit, vhodný pre všetky štíhle alebo atletické typy a Tailored Fit navrhnutý tak, aby vyhovoval mužom so štandardnou a mierne nekonfekčnou postavou. Ponúka im viac priestoru pre pohyb a dokonalý vzhľad.

Cena saka BANDI Pontarelli Sabbia so strihom Slim Fit a Tailored Fit : 333,40 €
Cena nohavíc BANDI Pontarelli Sabbia so strihom Slim Fit a Tailored Fit : 177,80 €
Cena pánskej vesty BANDI Pontarelli Sabbia so strihom Slim Fit a Tailored Fit : 181,70 €


K obleku doporučujeme

Premýšľate, ako zdôrazniť eleganciu vašich letných outfitov? Kontrastná pánska vesta k obleku nechá vyniknúť váš výnimočný osobitý vkus. Ručne šitú koženú pánsku obuv v prírodnom hnedom odtieni zase ocenia muži s vysokými nárokmi na špičkovú kvalitu a klasický štýl.


Príďte si vyskúšať oblek a vychutnať skvelú kávu

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a nechajte si poradiť od znalcov na pánsku módu. Zatiaľ čo vy si budete vychutnávať lahodnú kávu či iný osviežujúci nápoj, pomôžu vám odborní poradcovia nakombinovať outfity pre každú príležitosť, vybrať vhodnú obuv a doplnky k obleku.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať