Obleky

Kombinovateľný oblek BANDI Toffiero Maron

Vitajte vo svete neobmedzených možností s gaštanovohnedým pánskym oblekom BANDI Toffiero. Výnimočný, kombinovateľný model prináša do vášho šatníka neopakovateľný štýl, originalitu a mimoriadnu všestrannosť.

Dokonalá elegancia na každú postavu i príležitosť

Nesedia vám obleky konfekčnej veľkosti? Kúpte si štýlový oblek Toffiero Maron, pri ktorom si vyberiete veľkosť saka a nohavíc zvlášť presne na vaše miery. V majstrovskom diele v jedinečnom odtieni pravého talianskeho espressa budete dokonale elegantný v práci aj v spoločnosti.

Kombinovateľný oblek BANDI Toffiero s kontrastnou vestou v podobe výrazného manažérskeho outfitu

Originálne outfity profesionálov

Pánsky oblek BANDI Toffiero osvieži váš štýl v neformálnom pracovnom prostredí aj v neoblomnom svete biznisu. Zaručene v ňom zapôsobíte dojmom naozajstného profesionála na svojich kolegov v kancelárii, na dôležitom stretnutí s obchodným partnerom či na verejnej prezentácii.

Originálny tmavogaštanový odtieň obleku BANDI Toffiero príjemne oživí vaše outfity do práce

Neprehliadnuteľný štýl na svadby a oslavy

Štýlový oblek Toffiero vo farbe zrelých gaštanov je ideálnou voľbou na svadby v období babieho leta a zemitej jesene. Dokonale vyzdvihne slávnostnú a neopakovateľnú atmosféru vášho výnimočného dňa. Ženíchovi dodá ráznosť a eleganciu, aby naozaj zažiaril a vynikol.

Pre noblesný dojem doplňte ženíchov outfit z obleku Toffiero kontrastnou pánskou vestou

Netradičná večerná elegancia

Zapôsobte slávnostným dojmom v jedinečnom outfite na plese, v divadle aj na slávnostnom bankete. Jednoducho doplňte originálny oblek Toffiero tmavšou košeľou, kravatou a elegantnými doplnkami. Štýlom dokonalého elegána si získate pozornosť a rešpekt v každej večernej spoločnosti.

Slávnostný outfit z obleku Toffiero ladený do tmavých farieb pôsobí veľmi mužne

Maximálne pohodlie a krása minimalizmu

Jednoduchý, minimalistický dizajn nechá vyniknúť originálnu farbu látky obleku a jeho prvotriedne krajčírske prevedenie. Obľúbený strih Tailored Fit esteticky zdôrazní prednosti vašej postavy a zabezpečí vám dokonalý vzhľad a maximálne pohodlie na každú príležitosť.

Pánsky oblek BANDI Toffiero Maron – detail unikátnej látky

Kvalitný materiál obleku BANDI Toffiero s vysokým obsahom najjemnejšej vlny a bohato zastúpené meďnaté vlákno v podšívke vám zaistia ideálnu priedušnosť a dokonalý komfort po celý rok.

Cena saka BANDI Toffiero Maron: 282,96 €

Cena nohavíc BANDI Toffiero Maron: 177,96 €

Tip pre vás

Chcete si k svojim džínsam zakúpiť iba elegantné sako BANDI Toffiero? Alebo oblekové nohavice na menej formálne a voľnočasové príležitosti? Využite jedinečnú možnosť kúpiť si len jeden diel obleku a nakombinovať si originálne outfity presne podľa svojho vkusu.


K obleku odporúčame

Využite potenciál obleku BANDI Toffiero aj vo voľnom čase. Vymeňte košeľu za jeden z bavlnených svetrov alebo rolákov BANDI a užívajte si chvíle pohody a odpočinku s vedomím, že vám to naozaj pristane.


Vyskúšajte si oblek pri šálke lahodnej kávy BANDI

Vyskúšajte si vybraný oblek Toffiero vo svojej najbližšej značkovej predajni BANDI. Odborní poradcovia vám ochotne pomôžu vybrať ideálnu veľkosť nohavíc a saka presne na mieru vašej postavy. Pri šálke vynikajúcej kávy BANDI vám poradia, ako kombinovať farby a vzory oblečenia a doplnkov do dokonalých outfitov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať