Obleky

Kombinovateľný vlnený oblek BANDI Lacrone Marin, Tailored Fit

Luxusný oblek Lacrone s legendárnym károvaným vzorom „window pane“ je vaše otvorené okno do sveta nevšedného štýlu a neprekonateľnej elegancie. Jedinečný kombinovateľný model z novej kolekcie BANDI s nádychom ikonickej klasiky je ideálnou voľbou pre náročných mužov s osobitým vkusom.

Flexibilita pre každého

Nesedí vám obleky konfekčnej veľkosti? Obstarajte si kockovaný oblek Lacrone, pri ktorom jednoducho nakombinujete veľkosť saka a nohavíc zvlášť tak, aby sedel presne na vaše miery. Neprehliadnuteľným a sebavedomým dojmom neodolateľného elegána zapôsobíte v práci, na cestách a v každej spoločnosti.

Pánsky oblek BANDI Lacrone Marin s károvaným vzorom window pane
Pánsky oblek BANDI Lacrone Marin s károvaným vzorom window pane

Nevšedné outfity na oslavy

Tmavomodrý odtieň kockovaného obleku Lacrone ponúka vysokú formálnosť vhodnú na oslavné spoločenské udalosti. Skvelo ho vynosíte na svadby, rodinné jubileá a podvečerné kultúrne akcie. Nezabudnuteľný dojem zanecháte aj na plese či koktejlovom večierku.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Lacrone Marin v slávnostnom svadobnom outfite s vestou
Dvojdielny pánsky oblek BANDI Lacrone Marin v slávnostnom svadobnom outfite s vestou

Pri stylingu výrazného károvaného modelu Lacrone sa riaďte pravidlom – menej je niekedy viac. Slávnostnú atmosféru spoločenských udalostí, akou je svadba perfektne podtrhne vreckovka do saka obleku spolu s bielou košeľou a decentnou kravatou alebo motýlikom.

Štýlové oživenie do práce

Elegantný oblek s unikátnym vzorom je príjemným oživením obvyklej rutiny a skvelou alternatívou k tmavým modelom, ktoré muži do zamestnania spravidla nosia. Doporučujeme ho sebavedomým profesionálom, ktorí chcú zdôrazniť svoje postavenie a autoritu výrazným outfitom.

Pánsky oblek BANDI Lacrone Marin vám pridá na dôraze v kancelárii aj počas medzinárodnej konferencie
Pánsky oblek BANDI Lacrone Marin vám pridá na dôraze v kancelárii aj počas medzinárodnej konferencie

Kúzlo originálu

Pôvab vzoru „window pane“ spočíva tiež v jeho všestrannosti. Jemné linky kockovanej látky opticky zoštíhľuje a predlžuje siluetu mužov s ľahko neštandardnou postavou a zároveň lichotí aj štíhlym mužom. Pôsobivý vizuálny dojem robí z modelu Lacrone veľmi originálny a univerzálny oblek.

Detail vzorovanej látky obleku BANDI Lacrone Marin, Tailored Fit
Detail vzorovanej látky obleku BANDI Lacrone Marin, Tailored Fit

Moderné poňatie luxusu a pohodlia

Prémiová látka s vysokým obsahom najjemnejšej vlnenej priadze zdôrazňuje luxusný charakter a výnimočnosť obleku Lacrone. Dokonalosť a elegancia strihu Tailored Fit ocenia muži s vysokými nárokmi na módny štýl a maximálny komfort po celý rok.

Využite potenciál jeho nevšedného štýlu pre tvorbu osobitých ležérnych outfitov pre voľné chvíle. Vezmite si sako obleku spolu s obľúbenými džínami a polo tričkom, alebo skombinujte nohavice len s elegantnou košeľou.

Cena saka BANDI Lacrone Marin je 267,40 €.

Cena nohavíc BANDI Lacrone Marin je 131,30 €.

 


K obleku odporúčame

Jedinečný vzhľad si zaslúži originálnu vôňu! Váš dokonalý outfit s oblekom Lacrone perfektne doladí parfumová voda BANDI Aprimé For Men. Podtrhne váš prirodzený šarm, kúzlo osobnosti a neodolateľne znásobí vašu príťažlivosť.


Príďte si vyskúšať oblek a vychutnať skvelú kávu

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a nechajte si poradiť od znalcov na pánsku módu. Zatiaľ čo vy si budete vychutnávať lahodnú kávu či iný osviežujúci nápoj, odborní poradcovia vám pomôžu nakombinovať outfity pre každú príležitosť, vybrať vhodnú obuv alebo opasok k obleku.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať