Obleky

Modrosivý pánsky oblek TAILORED FIT Ignacio

Elegantný oblek do práce aj do spoločnosti

Modrosivá farba tohto dvojdielneho matného obleku tvorí skvelý módny kúsok, ktorý by nemal vo vašom šatníku chýbať. Môžete si ho vziať ako do práce, tak aj do divadla alebo na ples. Hodí sa k svetlejším aj tmavším košeliam a doplnkom. Oblek je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. Ten sa skvele hodí pre mužov štíhlej až štandardnej postavy, ktorí majú radi dostatočnú voľnosť pohybu.

Oblek Ignacio bude vaším spoločníkom v práci aj na plese
Oblek Ignacio bude vaším spoločníkom v práci aj na plese

Praktické vrecká a ďalšie detaily

Návrhárka Denisa Vámoš Gróffová myslela aj na praktickú stránku veci. Vnútorné vrecká saka sú dostatočne hlboké, aby sa do nich zmestila peňaženka aj lístok zo šatne. Vonkajšie zošikmené vrecká navyše pomôžu opticky zoštíhliť a vytvarovať vašu postavu. Na rukávoch tiež nájdete štyri prekladané gombíky, ktoré dodávajú saku potrebnú iskru elegancie.

Oblek Ignacio – pohľad spredu
Oblek Ignacio – pohľad zozadu

Až neuveriteľne hladký a ľahký

Špeciálny materiál prepožičiava obleku Ignacio veľmi pôsobivé vlastnosti. Vďaka prímesi viskózy je oblek príjemný na dotyk a skvelo sa nosí. Ostatné vlákna dodávajú obleku pevnosť, takže si za všetkých okolností udrží tvar a vy v ňom budete vždy vyzerať ako zo škatuľky.

Príklad outfitu na ples
Príklad outfitu pre manažéra

Cena pánskeho obleku Ignacio je 325,18 € a vezmete si ho na seba do práce, na ples aj do divadla.

Pôvodná cena: 325,18 €
Nová výpredajová cena: 189,07 €
Ušetríte: 136,11 €
Akcia platí len do 28. 2. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Pozrite sa na pár rád, ako si správne vybrať opasok k obleku. Vďaka nim už nikdy nešliapnete vedľa.

Mohlo by vás zaujímať