Obleky

Modrý pánsky oblek COMFORT FIT Bolzano

Štýlový tmavomodrý oblek vhodný do práce aj na svadbu

Elegantný pánsky oblek Bolzano je perfektnou voľbou do práce i na slávnostné udalosti, ako je napríklad oslava jubilea alebo svadba. Skvelo sa hodí pre ženícha i svadobného hosťa. Dekoratívne prvky, ako ozdobné podšitie goliera svetlejšou látkou, pridajú vášmu vzhľadu na jedinečnosti. V tmavomodrom obleku urobíte perfektný dojem na svoje okolie a budete vyzerať skvele.

Oblek je ušitý v klasickom rovnom strihu COMFORT FIT. Vďaka tomu vás nebude nikde sťahovať a budete sa v ňom cítiť pohodlne. Navyše aj perfektne zakryje prípadné nedokonalosti postavy. Tento strih odporúčame hlavne mužom s väčším obvodom cez stehná alebo ramená.

Pánsky oblek Bolzano – ideálny outfit do práce aj spoločnosti

Popis obleku Bolzano

Matný oblek v štýlovej modrej farby sa podľa etikety dokonale hodí na spoločenské udalosti konané do 18. hodiny. Modrý oblek je ideálnou voľbou na svadbu. Či už ste ženích, alebo svadobný hosť, vždy v ňom budete vyzerať mimoriadne. Navyše ho tiež využijete do kancelárie alebo na pracovné jednanie. Oblek Bolzano by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža, ktorý si potrpí na štýl a osobitosť.

Výnimočným detailom obleku je ozdobné podšitie goliera a káps svetlejšou modrou látkou. Žíhané gombíky v hnedej farbe podporia váš moderný a svieži vzhľad. Vďaka tomu oblek skvele skombinujete s hnedou koženou obuvou a opaskom.

Pánsky oblek Bolzano – pohľad spredu
Pánský oblek Bolzano – detail podšívky

Materiál obleku Bolzano

Kvalitná látka obleku sa skladá z 80 % polyestru a 20 % viskózy. Preto sa vám oblek nebude krčiť a budete vyzerať vždy upravene.

Pánsky oblek Bolzano – detail goliera
Pánsky oblek Bolzano – detail káps

Cena pánskeho obleku COMFORT FIT Bolzano je 305,43 € a navyše ako darček dostanete ZADARMO originálny odznak BANDI, ktorým môžete ozdobiť chlopňu vášho saka.

Pôvodná cena: 305,43 €
Nová výprodejová cena: 166,60 €
Ušetríte: 138,83 €
Akcia platí len do 31. 7. 2021 alebo do vypredania zásob!

UPOZORNENIE! Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom, aby ste odchádzali spokojný. Pozrite sa, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Neviete si dať rady s výberom svadobnej kravaty? Prečítajte si článok, ako vybrať tú správnu, aby ste urobili dokonalý dojem.

Mohlo by vás zaujímať