Obleky

Modrý pánsky oblek COMFORT FIT Bolzano

Štýlový tmavomodrý oblek vhodný do práce aj na svadbu

Elegantný pánsky oblek Bolzano je perfektnou voľbou do práce i na slávnostné udalosti, ako je napríklad oslava jubilea alebo svadba. Skvelo sa hodí pre ženícha i svadobného hosťa. Dekoratívne prvky, ako ozdobné podšitie goliera svetlejšou látkou, pridajú vášmu vzhľadu na jedinečnosti. V tmavomodrom obleku urobíte perfektný dojem na svoje okolie a budete vypadať skvele.

Oblek je ušitý v klasickom rovnom strihu COMFORT FIT. Vďaka tomu vás nebude nikde sťahovať a budete sa v ňom cítiť pohodlne. Navyše aj perfektne zakryje prípadné nedokonalosti postavy. Tento strih odporúčame hlavne mužom s väčším obvodom cez stehná alebo ramená.

Pánsky oblek Bolzano – ideálny outfit do práce aj spoločnosti
Pánsky oblek Bolzano – ideálny outfit do práce aj spoločnosti

Popis obleku Bolzano

Matný oblek v štýlovej modrej farby sa podľa etikety dokonale hodí na spoločenské udalosti konané do 18. hodiny. Modrý oblek je ideálnou voľbou na svadbu. Či už ste ženích, alebo svadobný hosť, vždy v ňom budete vypadať mimoriadne. Navyše ho tiež využijete do kancelárie alebo na pracovné jednanie. Oblek Bolzano by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža, ktorý si potrpí na štýl a osobitosť.

Výnimočným detailom obleku je ozdobné podšitie goliera a káps svetlejšou modrou látkou. Žíhané gombíky v hnedej farbe podporia váš moderný a svieži vzhľad. Vďaka tomu oblek skvele skombinujete s hnedou koženou obuvou a opaskom.

Pánsky oblek Bolzano – pohľad spredu
Pánsky oblek Bolzano – pohľad spredu
Pánský oblek Bolzano – detail podšívky
Pánský oblek Bolzano – detail podšívky

Materiál obleku Bolzano

Kvalitná látka obleku sa skladá z 80 % polyestru a 20 % viskózy. Preto sa vám oblek nebude krčiť a budete vypadať vždy upravene.

Pánsky oblek Bolzano – detail goliera
Pánsky oblek Bolzano – detail goliera
Pánsky oblek Bolzano – detail káps
Pánsky oblek Bolzano – detail káps

Pôvodná cena obleku: 277,66 €
Nová výpredajová cena: 138,83 €
Ušetríte: 138,83 €

Pozor, výpredaj platí len do 28. 3. 2019. Preto nákup neodkladajte, aby na vás ešte ostala správna veľkosť.

Kde oblek kúpite?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom, aby ste odchádzali spokojný. Pozrite sa, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Neviete si dať rady s výberom svadobnej kravaty? Prečítajte si článok, ako vybrať tú správnu, aby ste urobili dokonalý dojem.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.