Obleky

Modrý pánsky oblek COMFORT FIT Noreti

Ideálna voľba do práce aj spoločnosti

Elegantný modrý oblek Noreti si môžete obliecť do kancelárie aj na ďalšie pracovné udalosti. Skvelý dojem v ňom urobíte aj na svadbe, či už na ňu idete ako ženích alebo svadobný hosť. Rovný strih obleku sadne mužom silnejšej postavy. Zaistí vám dostatok pohodlia a voľnosti v pohybe.

Pánsky oblek Noreti – urobíte v ňom skvelý dojem v práci i v spoločnosti
Pánsky oblek Noreti – urobíte v ňom skvelý dojem v práci i v spoločnosti

Módna farba a strihové prvky

Modrý oblek predstavuje ideálnu voľbu pre denné príležitosti, ktoré sa konajú do 18. hodiny. Na prvý pohľad vás zaujme ozdobné prešitie na klopách a vreckách saka. Osobitnosť vám dodajú modré žíhané gombíky, ktoré dokonale ladia s farbou obleku.

Pánsky oblek Noreti – pohľad spredu
Pánsky oblek Noreti – pohľad spredu
Pánsky oblek Noreti – pohľad zozadu
Pánsky oblek Noreti – pohľad zozadu

Jedinečná kombinácia materiálov

Módna návrhárka Dominika Kobierská dbala pri navrhovaní obleku na to, aby ste sa v ňom cítili pohodlne a zároveň vyzerali skvelo. Preto zvolila jedinečnú kombináciu materiálov, ktorú tvorí 80 % polyesteru, 18 % viskózy a 2 % elastanu. Polyester znižuje krčivosť látky, a tak vám zaistí upravený vzhľad aj pri celodennom sedení. Vďaka prímesi viskózy je oblek príjemný na dotyk. Pružný elastan prispeje k ešte väčšiemu pohodliu.

Pánsky oblek Noreti – detail podšívky
Pánsky oblek Noreti – detail podšívky
Pánsky oblek Noreti – detail prešitia klopy
Pánsky oblek Noreti – detail prešitia klopy

Cena pánskeho obleku COMFORT FIT Noreti je 295,62 € a môžete ho nosiť do práce aj spoločnosti.

Pôvodná cena obleku: 295,62 €
Nová výpredajová cena: 177,37 €
Ušetríte: 118,25 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. V každej predajni vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia tak, aby ste boli vždy oblečení správne a aby ste urobili skvelý dojem. Zistite, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánsky obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku môžete nosiť hnedú aj čiernu obuv? Prezrite si kožené topánky BANDI a vyberte si tie pravé pre vás.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.