Obleky

Modrý pánsky oblek COMFORT FIT Ruggion

Štýlový oblek pre váš moderný vzhľad

Pohodlný oblek Ruggion vás na prvý pohľad zaujme sýtomodrou farbou. Budete v ňom vyzerať skvelo v kancelárii alebo na pracovnej schôdzke. Perfektne ho využijete aj do spoločnosti, napríklad na večeru s priateľmi alebo na oslavu jubilea.

Oblek je ušitý v rovnom strihu COMFORT FIT. Ten ocenia najmä muži štandardnej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie.

Oblek vyniká výnimočným odstínom modrej farby

Elegantná modrá a dizajnové prvky

Modrá je najobľúbenejšou farbou medzi oblekmi a perfektne sa hodí takmer na každú príležitosť. Návrhárka Natálie Karlíková navrhla tento originálny model, v ktorom vyniknete medzi ostatnými mužmi a budete pôsobiť elegantným dojmom v každej situácii. Okrem jedinečného farebného odtieňa vás na prvý pohľad zaujmú široké klopy, či zošikmené vrecká saka, ktoré opticky zoštíhľujú postavu.

Oblek Ruggion – pohľad zepredu
Oblek Ruggion – pohľad zozadu

Príjemný materiál

Oblek je ušitý z mimoriadne príjemného materiálu. Vďaka svojmu zloženiu je nekrčivý a priedušný. Budete sa v ňom cítiť komfortne na formálnej akcii i na pracovnom pohovore.

Detail praktickej podšívky
Oblek Ruggion – detail klopy

Cena pánskeho obleku COMFORT FIT Ruggion je 303,82 € a ide o dokonalú voľbu na svadbu aj do práce.

Pôvodná cena: 303,82 €
Nová výpredajová cena: 154,10 €
Ušetríte: 149,72 €
Akcia platí len do 31. 3. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte sa poradiť do značkovej predajne BANDI, kde vám odborní poradcovia radi pomôžu so správnym výberom. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope  www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si  4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Hľadáte aj štýlovú alebo elegantnú košeľu? Vyberte si z aktuálnej ponuky pánskych košieľ  v e-shope a nakupujte z pohodlia domova.

Mohlo by vás zaujímať