Obleky

Modrý pánsky oblek SLIM FIT Paledo

Pre váš štýlový vzhľad nielen v práci

V modrom žíhanom obleku urobíte perfektný dojem medzi kolegami v kancelárii aj na menej formálnych spoločenských udalostiach, ako je oslava jubilea. Originálna štruktúra látky z neho robí ideálnu voľbu aj na voľný čas a ľahko ho tak skombinujete s voľnočasovým oblečením. Vyštíhlený strih SLIM je perfektnou voľbou pre mužov štíhlej a štandardnej postavy, ktorí sa radi obliekajú v štýle najnovších módnych trendov.

Módny oblek Paledo oceníte nielen v práci
Módny oblek Paledo oceníte nielen v práci

Vďaka jedinečnej štruktúre látky ľahko vytvoríte elegantné aj ležérnejšie outfity

Žíhaná látka svojou štruktúrou pripomína džínsovinu, takže vám dodá štýl. V prípade, že oblek doplníte spoločenskou košeľou a kravatou, budete vyzerať v práci profesionálne a na spoločenských udalostiach slávnostne. Ak však chcete staviť na ležérnejší nádych outfitu, rovnako perfektne oblek skombinujete aj s jednofarebným tričkom. Navyše môžete jednoducho obmeniť váš vzhľad a vziať si oblekové sako k džínsom alebo oblekové nohavice k voľnočasovej košeli.

Pánsky oblek Paledo – pohľad spredu
Pánsky oblek Paledo – pohľad spredu
Pánsky oblek Paledo – pohľad zozadu
Pánsky oblek Paledo – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál prispeje k vášmu pohodliu

Oblek je ušitý z dômyselnej kombinácie materiálov, ktorú tvorí 79 % polyesteru, 19 % viskózy a 2 % elastanu. Prímes viskózy vám zaručí, že je oblek na dotyk veľmi príjemný a priedušný. Podiel polyesteru znižuje krčivosť látky. Budete tak vyzerať vždy upravene. A vďaka elastanu sa oblek navyše dokonale prispôsobí vašej postave.

Pánsky oblek Paledo – detail podšívky
Pánsky oblek Paledo – detail podšívky
Jedinečná štruktúra obleku vám pridá na osobitosti
Jedinečná štruktúra obleku vám pridá na osobitosti

Cena štýlového obleku Paledo je 287,84 € a vynosíte ho do práce aj spoločnosti.

Pôvodná cena obleku: 287,84 €
Nová výpredajová cena: 145,90 €
Ušetríte: 141,94 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu nielen s výberom správnej veľkosti, ale poradia vám, s čím oblek skombinovať, aby ste vyzerali dokonale v každej situácii. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Príklad outfitu do práce
Príklad outfitu do práce

Tip pre vás

Máte v práci predpísaný dress code Business Casual? Potom môžete skombinovať oblekové sako alebo nohavice Paledo spolu s iným spoločenským aj voľnočasovým oblečením. Prečítajte si, v akom outfite v rámci dress codu Business Casual urobíte skvelý dojem.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.