Obleky

Modrý vlnený pánsky oblek TAILORED FIT Pescaro

Elegantný oblek na svadbu aj do kancelárie

Výborná kvalita materiálu, štýlová farba a pohodlný strih. Týmito slovami je možné charakterizovať stredne modrý pánsky oblek BANDI Pescaro. Vďaka kvalitnej látke a univerzálnosti strihu i farby ho budete nosiť na spoločenské akcie v priebehu dňa, ale aj vo večerných hodinách, teda na svadbu, oslavy jubilea či plesy. Chybu v ňom neurobíte ani vo chvíli, keď sa rozhodnete vziať si ho na pracovnú schôdzku, prípadne do kancelárie. Prečítajte si ďalšie dôvody, prečo by ste si ho do vášho šatníka mali zaobstarať.

Modrý pánsky oblek s vestou a motýlikom
Elegantný oblek BANDI Pescaro sa vo vašom šatníku nestratí

Špeciálny materiál na každodenné nosenie

Návrhári BANDI mysleli pri vývoji obleku Pescaro na mužov, pre ktorých nie je pánsky oblek iba pracovnou „uniformou“, ale veľmi často ho nosia aj do spoločnosti. Z toho dôvodu vybrali pre jeho ušitie špeciálny zmesový materiál s vysokým podielom vlny. Prírodná zložka zaisťuje priedušnosť látky a správnu cirkuláciu tepla. Preto je pánsky oblek BANDI Pescaro vhodný na každodenné nosenie – na akúkoľvek spoločenskú udalosť a tiež do zamestnania, a to v lete aj v zime. Ďalšou výhodou vlnenej prímesi je to, že neabsorbuje pachy. Vďaka tomu nemusíte tento model tak často nosiť do čistiarne.

Komfortný strih pre náročných mužov

Pánsky oblek Pescaro je ušitý vo voľnejšom strihu TAILORED FIT. Tento strih je veľmi obľúbený u mužov so štíhlou a štandardnou postavou, ktorí si radi doprajú pohodlie a voľnosť pohybu. Oceníte ho hlavne v kancelárii, kde vám zaistí dostatok komfortu pri sedení.

Zaujímavé detaily, ktoré podčiarknu váš vzhľad

Na pánskom obleku Pescaro vás na prvý pohľad zaujme niekoľko vkusných detailov. Jedným z nich sú ozdobné prekladané gombíky na rukávoch saka. Ich orámovanie stredne modrej farby dodá vášmu pracovnému outfitu elegantný nádych.

Je potrebné spomenúť aj unikátny gumový lem v páse nohavíc. Vďaka tomuto praktickému prvku sa vám nebude vykasávať košeľa. Budete tak celý deň vyzerať upravene.

Ďalším zaujímavým detailom sú zošikmené vrecká saka. Je všeobecne známe, že takto ušité vrecká opticky tvarujú mužskú siluetu. Lichotia predovšetkým pánom, ktorí majú pár kilo navyše a chcú svoju postavu vizuálne zoštíhliť.

Cena pánskeho obleku Pescaro je 560,06 € a ocenia ho nároční muži.

Príďte si pánsky oblek BANDI Pescaro vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy vám odborní poradcovia pomôžu vybrať tú správnu veľkosť a strih. Odporučia vám zároveň ďalšie pánske oblečenie a obuv tak, aby ste vyzerali skvelo. Viete, že v BANDI môžete získať úpravu obleku na mieru úplne zadarmo? Pozrite si podmienky akcie úpravy oblekov zadarmo a zistite, ako ušetriť za krajčírske služby.

Hľadali ste pánske obleky v e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ich tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k obleku určenému do práce sa hodia iné doplnky než do spoločnosti? Prečítajte si niekoľko tipov, ako správne vybrať doplnky k outfitu do zamestnania, aby ste urobili profesionálny dojem.

Mohlo by vás zaujímať