Obleky

Pánsky čierny oblek BANDI Arante, Tailored Fit

Dosiahnite vrchol elegancie v exkluzívnom obleku Arante z prémiovej kolekcie BANDI. Majstrovské dielo tradičného krajčírskeho umenia spĺňa požiadavky náročných mužov na krásu, prvotriednu kvalitu a výnimočný štýl na každú príležitosť.

Dokonalé outfity s prémiovým modelom

S noblesne čiernym oblekom Arante vo svojom šatníku budete dokonale pripravený na všetky príležitosti, ktoré moderný, dynamický život ponúka. Elegantný odtieň vám otvára svet nekonečných kombinácií obleku s celou paletou farieb a vzorov košieľ aj doplnkov v jedinečných outfitoch do práce aj do spoločnosti.

Čierny vlnený oblek BANDI Arante – skvelý základ spoločenského šatníka moderného muža

Sebavedomie z módy nikdy nevyjde

Chcete si získať náležitý rešpekt svojich kolegov a klientov na dôležitej prezentácii alebo na obchodnom stretnutí? Vykročte sebavedome do sveta profesionálov v atraktívnom a výraznom obleku BANDI Arante. Vhodne zvolenými doplnkami budete o ďalší krok bližšie k úspechu.

Oblek BANDI Arante v outfite pre naozajstných profesionálov

Oslavujte vo veľkom štýle

Vkusnou kombináciou čierneho obleku, košele a módnych doplnkov jednoducho prispôsobíte váš vzhľad na každú slávnostnú príležitosť – od bezprostredných rodinných osláv až po veľkolepé svadby. Model BANDI Arante je dokonalou ingredienciou štýlových outfitov na všetky slávnostné chvíle.

Pánsky oblek BANDI Arante v štýlovom outfite na slávnostné denné aj večerné príležitosti

Na večery plné zážitkov

Vznešený čierny oblek Arante je stvorený aj pre vzrušujúce zážitky na slávnostiach organizovaných večer. Noste ho s gráciou aj štipkou hravosti s tmavými odtieňmi košieľ a doplnkov. Zanechajte nezabudnuteľný dojem z vašej prítomnosti na divadelnej premiére, večernom bankete alebo na plese.

Ukážka večerného outfitu v obleku BANDI Arante pre mužov, ktorí chcú vyniknúť

Prvotriedna kvalita a maximálne pohodlie

Prémiový model vyniká výbornou priedušnosťou kvalitného materiálu s vysokým obsahom vlnenej priadze. Maximálny komfort po celý rok zažijete aj vďaka špeciálnej prímesi elastanu v luxusnej látke obleku a modernej podšívke s bohatým zastúpením meďnatých vlákien.

Detail pánskeho obleku BANDI Arante s košeľou a doplnkami

Elegantný strih Tailored Fit výborne sedí mužom so štandardnou alebo štíhlou postavou so zmyslom pre štýlovú dokonalosť. Majstrovské prevedenie saka aj nohavíc obleku za cenu 490,06 € vám zabezpečí optimálne pohodlie pri pohybe aj sedení.

Tip pre študentov

Čierny, nadčasový model BANDI Arante odporúčame aj mladým mužom ako základ spoločenského šatníka a všetkých ich dokonalých outfitov na maturitu, stužkovú alebo na ples, skúšky na vysokej škole či slávnostné promócie na záver štúdia.


K obleku odporúčame

Dodajte si kvapku elegancie navyše a zakúpte si k novému obleku pánsku štýlovú vestu. Pozdvihne váš outfit do práce aj spoločnosti na vyššiu formálnu úroveň a umožní vám vo vhodný okamih odložiť si sako pre ešte väčšie pohodlie.

Vyberte si zo širokej ponuky originálnych aj klasických farieb a vzorov v najbližšej značkovej predajni BANDI.


Vychutnajte si jedinečný zážitok

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a preberte s odbornými poradcami svoje želania pri šálke skvelej kávy BANDI či inom osviežujúcom nápoji. Ochotne vám pomôžu s výberom správnej veľkosti, farby a vzoru obleku, ďalšieho oblečenia a doplnkov na spoločenské aj voľnočasové príležitosti.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Mohlo by vás zaujímať