Obleky

Pánsky čierny oblek TAILORED FIT Arante z prémiovej kolekcie

Univerzálny oblek v duchu klasickej elegancie

Hľadáte klasický čierny oblek, v ktorom urobíte perfektný dojem prakticky kdekoľvek? V pánskom obleku BANDI Arante môžete vyraziť do kancelárie aj na obchodné jednanie s významným partnerom. Takisto sa v ňom môžete vydať na akúkoľvek spoločenskú udalosť. Napríklad na stužkovú, ples alebo svadbu. Pánsky oblek Arante odporúčame aj na pohreb.

V pánskom obleku BANDI Arante urobíte dojem v spoločnosti aj v práci

Strih v harmónii s vašou postavou

Pánsky oblek Arante sa vyrába v strihu TAILORED FIT, ktorý je vhodný pre mužov so štandardnou postavou. Predovšetkým pre tých, ktorí si zakladajú na pohodlí a voľnosti pohybu. Nemusíte sa obávať, že by sa voľnejší strih negatívne podpísal na celkovom vzhľade obleku. Návrhári BANDI sa tomu vyhli tým, že pre oblek zvolili zúžené klopy a zošikmené vrecká saka. Tieto dizajnové prvky pomáhajú opticky zoštíhliť vašu postavu.

Celkovo triezvy a minimalistický dizajn obleku je ozvláštnený štýlovým odznakom BANDI v klope saka.

Materiál hebký na dotyk

Čiernu látku tvorí špeciálna kombinácia vlákien. Oblek sa vďaka nim nekrčí. Nemusíte sa preto báť, že by ste v ňom vyzerali neupravene.

Celkový dojem z obleku umocňuje podšívka, ktorá sa vyznačuje bohatým zastúpením meďnatého vlákna. Táto špeciálna zmes robí podšívku nielen hebkou na dotyk, ale taktiež hypoalergénnou. To oceníte, ak ste alergici alebo máte citlivú pokožku.

Čierny oblek vám dáva voľnú ruku pri kombináciách

Čierna farba obleku je univerzálna. To vám umožňuje zladiť pánsky oblek s košeľami a doplnkami rôznych odtieňov. Vytvoríte tak outfit na každú príležitosť. V tomto oblečení budete pôsobiť seriózne a zároveň sebavedome.

Ak ste priaznivcom klasickej elegancie, určite vás poteší možnosť skombinovať oblek Arante s bielou košeľou a jednofarebným motýlikom. V tomto outfite zažiarite na svadbe, stužkovej alebo na plese. Vo večerných hodinách môžete pánsky oblek BANDI Arante doplniť aj košeľami tmavých farieb. Exkluzívne pôsobí so šedou, tmavomodrou a bordovou košeľou. Oplatí sa spomenúť, že sa tieto kombinácie veľmi páčia ženám.

Príďte si pre oblek na mieru

Cena pánskeho obleku BANDI Arante z prémiovej kolekcie je 490,06 €. Navyše môžete priamo na predajni využiť služby pánske krajčírky, ktorá sa postará, aby vám oblek úplne sedel. Vďaka tomu sa budete cítiť naozaj sebaisto ak tomu ešte ušetríte čas za dodatočné úpravy.

Vyskúšajte si oblek Arante v značkovej predajni Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy vám odborní poradcovia pomôžu vybrať tú správnu veľkosť. Odporučia vám tiež ďalšie oblečenie a obuv, ktoré budú ladiť s oblekom a v ktorých budete vyzerať dokonale.

Hľadali ste pánske obleky v e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ich tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že váš celkový vzhľad ovplyvňuje aj typ goliera košele? Iný golier sa bude hodiť mužom so štíhlym, dlhým krkom, iný zase mužom s krátkym a  silným krkom. Prečítajte si, ako si vybrať pánsku košeľu so správnym golierom a vyzerať tak skvele.

Mohlo by vás zaujímať