Obleky

Pánsky oblek BANDI Agnello, Tailored Fit

Objavte čaro nadčasovej elegancie luxusného vlneného obleku Agnello z prémiovej kolekcie BANDI. Klasický model v noblesnej čiernej farbe nadchne každého naozajstného džentlmena s náročným vkusom a vášňou pre štýl a kvalitu.

Elegancia a vznešenosť čiernej klasiky

Krása pánskeho obleku Agnello tkvie v rafinovanej elegancii jeho čiernej farby, ktorá nechá vyniknúť vašu osobnosť v rôznych jedinečných outfitoch. Čierny oblek môžete s ľahkosťou kombinovať s košeľami a doplnkami všetkých farieb a vzorov. Odporúčame na veľmi formálne pracovné a spoločenské príležitosti.

Pánsky oblek BANDI Agnello v dokonalej kombinácii na dennú alebo večernú slávnostnú príležitosť

Outfit pre úspešný business

Vznešenosť a eleganciu čierneho obleku BANDI Agnello v práci ocenia najmä muži, ktorí potrebujú zdôrazniť svoju autoritu a vysoké postavenie. Profesionáli, ktorí dbajú na svoj dokonalý výzor a vyžadujú u druhých rešpekt. Skvelý dojem zanecháte na prezentácii nového projektu aj obchodnom stretnutí.

Oblek BANDI Agnello spolu s bielou košeľou a výraznou kravatou s prúžkami v manažérskom outfite

Ženích, ktorému nikto neodolá

Hľadáte výnimočný oblek pre ženícha, v ktorom ho nikto neprehliadne? Štýlovo vycibrený oblek BANDI Agnello je na tradičné a honosné svadby v kostole či historických priestoroch zámku ideálnou voľbou. V tomto elegantnom modeli bude ženích vždy pôsobiť výrazne a mužne.

Pánsky oblek BANDI Agnello doplnený svetlou vestou a elegantnou regatou – dokonalý outfit pre ženícha

Magické večerné pokušenie

Na slávnostné príležitosti po západe slnka odporúčame kombináciu čierneho obleku a intenzívnych, tmavších odtieňov košele, vesty a doplnkov. Tmavomodrá, bordová alebo petrolejová farba dodajú vášmu outfitu žiaducu rafinovanosť. Očarujúco tak zapôsobíte na divadelnej premiére či reprezentačnom plese.

V obleku BANDI Agnello doplnenom tmavou vestou, tmavomodrou košeľou a doplnkami zaujmete nevšednou eleganciou

Štýlovo na slávnostné príležitosti

Špicatá „peaková“ chlopňa spolu s klasickým strihom a čiernou farbou luxusnej látky povznáša charakter obleku na vyššiu formálnu úroveň. Vďaka týmto prvkom sa z obleku stáva dokonalý základ slávnostného outfitu na všetky denné aj večerné spoločenské príležitosti a oslavy.

Pánsky oblek BANDI Agnello, Tailored Fit –  detail slávnostnej „peakovej“ chlopne a doplnkov

Luxus bez kompromisov

Luxusné materiály, obľúbený strih Tailored Fit a prvotriedne spracovanie obleku BANDI Agnello ocenia predovšetkým muži so štandardnou a štíhlou postavou, ktorí vyžadujú dokonalý vzhľad a maximálny komfort bez kompromisov.

Cena pánskeho obleku BANDI Agnello, Tailored Fit je 509,52 €. Elegantný model na vysoko formálne spoločenské príležitosti vám otvorí bránu do sveta štýlovej elegancie a vzrušujúcich spoločenských zážitkov.

Pôvodná cena: 509,52 €
Nová akčná cena: 309,52 €
Ušetríte: 200,00 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024!

K obleku odporúčame

Presvedčte sa, že k svojmu novému obleku máte dostatok pánskych košieľ do práce aj na slávnostné príležitosti. Vyberte si z pestrej ponuky nových modelov v moderných farbách a vzoroch. Príďte si ich vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI.


Príďte na šálku lahodnej kávy do predajne

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a vyskúšajte si oblek Agnello v pokoji a pohodlí. Nechajte si poradiť od odborných poradcov a pri šálke vynikajúcej kávy BANDI preberte vaše želania. Ochotne vám poradia s výberom vhodného obleku, koženej obuvi, ďalšieho oblečenia a všetkých módnych doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať