Obleky

Pánsky oblek BANDI, Anterio Blu, Slim Fit

Radi si vyberáte oblečenie podľa moderných trendov? Hľadáte výnimočný outfit na každodenné nosenie do práce, či do spoločnosti? V takom prípade máme pre vás štýlový vlnený oblek BANDI, Anterio Blu. Prémiový model v príjemnej modrej farbe je pro vás tou správnou voľbou. 

Pánsky oblek BANDI Anterio Blu Slim Fit v kombinácii s košeľou Fragione Bianco, kravatou Casio 06 a koženou obuvou Turin Maron

Netradičná farba v tradičnom prevedení

Návrhári značky BANDI vybrali modrú farbu v štýle najnovších módnych trendov. Dizajn saka s rovnými vreckami je už rokmi preverená nadčasová klasika. V kombinácii s dvomi rozparkami je odkazom na tradičné oblekové krajčírstvo.

Oblek pre manažéra, ženícha aj milovníka oblekových outfitov

Svojou jedinečnou farebnosťou v strednom odtieni modrej je oblek predurčený predovšetkým na denné nosenie do práce, ako aj na všetky spoločenské akcie. Vyniknete v ňom na obchodnom rokovaní, ako aj počas svadobného obradu. Váš vycibrený vkus určite ocenia aj priatelia počas stretnutia v obľúbenej kaviarni pri dobrom drinku.

Pánsky oblek BANDI Anterio Blu Slim Fit v kombinácii s košeľou Ermino Azzur a kravatou Alquez Sabbia

Obľúbený strih a originálny vlnený materiál

Zoštíhlený strih Slim Fit modelu BANDI, Anterio Blu je obľúbený predovšetkým u mužov štíhlej a štandardnej postavy. Štýlový oblek ponúka maximálne pohodlie a veľkú voľnosť pri pohybe. 

Unikátna látka s vysokým podielom vlny je svojou ľahkosťou a priedušnosťou vhodná na každodenné pohodlné nosenie. K vysokému komfortu prispieva aj špeciálna podšívka s medeným vláknom, ktorá v letnom teple príjemne chladí a v chladných mesiacoch naopak zahreje.

Pánsky oblek BANDI Anterio Blu Slim Fit v kombinácii s košeľou Ermino Azzur a kravatou Alquez Sabbia, môžete počas chladnejších dní doplniť napríklad odľahčeným vlneným kabátom BANDI Lucasso Grigio

Cena pánskeho obleku BANDI, Anterio Blu je 571,72 €

Tip

Výmenou košele za tričko, rolák alebo sveter vytvoríte štýlový voľnočasový outfit na neformálne stretnutie s priateľmi. A nezabudnite na voľnočasovú obuv.


Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov, ktorí poradia, ako sa správne a dobre obliecť. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do pohodlného kresla a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradia vám s výberom obleku, vhodnej obuvi a všetkých doplnkov.

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Mohlo by vás zaujímať