Obleky

Pánsky oblek BANDI Farsini Petrol, Tailored Fit

Vstúpte do sveta výnimočnej elegancie v pánskom obleku BANDI Farsini Petrol. Exkluzívny model v jedinečnom modro-zelenom odtieni je stvorený pre mužov s najvyššími nárokmi na štýl a kvalitu. Prináša noblesu a pohodlie vašim outfitom do zamestnania a každej spoločnosti.

Modrá elegancia v originálnom štýle

Páči sa vám súčasná pánska móda plná farieb a energie? Presne to vám ponúka vlnený oblek BANDI Farsini. Prémiový kúsok ocenia muži, ktorí chcú skvele zapôsobiť v pracovnom aj spoločenskom živote. Odporúčame ako štýlový základ formálnych aj neformálnych outfitov.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Farsini Petrol ponúka štýlovú noblesu pre všetky udalosti

Dokonalý oblek do práce

Jedinečný model BANDI Farsini je skvelou voľbou pre profesionálov dbajúcich na svoj vzhľad a postavenie. Modrý oblek vzbudzuje dôveryhodnosť a podporuje sebavedomie – vlastnosti, ktoré iste ocenia vaši kolegovia aj klienti. Využijete ho do kancelárie, na obchodné stretnutia aj služobné cesty.

Dvojdielny oblek BANDI Farsini s kontrastnou vestou – ukážka elegantného manažérskeho outfitu

Urobte skvelý dojem v spoločnosti

Užívate si spoločenský život? Potrebujete slávnostný outfit na svadbu, rodinnú oslavu alebo letné krstiny? V obleku Farsini urobíte skvelý dojem na všetkých denných slávnostiach. Stačí správne zvoliť košeľu, vhodnú kravatu a ďalšie módne doplnky podľa svojho vkusu a typu príležitosti.

Slávnostný outfit s oblekom Farsini Petrol, bielou košeľou a štýlovým motýlikom

Mimoriadne pohodlie a špičková kvalita

Štýlový model vyniká kvalitou a prvotriednym spracovaním, ktoré je charakteristické pre značku BANDI. Prémiová látka s vysokým obsahom najjemnejšej vlny a podšívka s meďnatým vláknom zaisťujú luxusný charakter obleku, jeho maximálny komfort a dlhú životnosť.

Ukážka látky a špičkového prevedenia detailov pánskeho obleku BANDI Farsini Petrol

Krásu obleku Farsini zdôrazňujú precízne prevedené detaily – ostro rezané klopy, rovné vrecká v duchu súčasných trendov alebo štýlovo prekryté gombíky na rukávoch saka. Pohodlný strih Tailored Fit je ideálnym riešením pre mužov, ktorí si zakladajú na dokonalom vzhľade a pohodlí.

Cena pánskeho obleku BANDI Farsini Petrol, Tailored Fit je 540,61 €. Každý muž sa po práci rád odreaguje v spoločnosti priateľov alebo rodiny. Výměnou košele za tričko či sveter vytvoríte štýlový voľnočasový outfit pre neformálne stretnutia vo svojom obľúbenom podniku.

Tip pre vás

Využite všestrannosť obleku Farsini Petrol. Prečítajte si článok „Zmeňte svoj pracovný outfit na slávnostný jediným krokom“ a získajte užitočné rady a tipy, ako elegantne prechádzať medzi pracovným a slávnostným vzhľadom. Vždy pritom budete vyzerať skvele a pôsobiť sebavedomo.


Odporúčame

Doprajte si kvapku rafinovanej elegancie do práce aj spoločnosti. K svojmu novému obleku si zadovážte štýlovú pánsku vestu BANDI. Zdôrazní formálny charakter vášho outfitu a umožní vám vo vhodnej chvíli odložiť sako a dopriať si väčšie pohodlie.


Príďte si vybrať svoj nový oblek

Zaujal vás elegantný pánsky oblek Farsini Petrol? Príďte si ho osobne vyskúšať a zakúpiť do svojej najbližšej kamennej predajne BANDI. Tím odborných poradcov vám pri šálke lahodnej kávy BANDI pomôže s výberom ideálnej veľkosti modelu a poradí vám aj, ako si skombinovať dokonalý outfit s košeľou, kravatou a všetkými doplnkami.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvele.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať