Obleky

Čierny pánsky oblek COMFORT FIT Austen


Oblek, ktorý vám dokonalo padne

Máte nekonfekčnú postavu a hľadáte oblek, ktorý vám dokonalo padne? Odporúčame pánsky oblek BANDI Austen. Môžete u neho kombinovať sako aj nohavice zvlášť, podľa toho, ktorá veľkosť vám bude sedieť. Oblek sa hodí do zamestnania, na skúšky, aj maturitu. Skvelo v ňom budete vyzerať aj na spoločenských udalostiach, ako je svadba, ples, firemný večierok, či oslava jubilea.

Oblek je ušitý v klasickom strihu COMFORT FIT, čo znamená rovný strih. Tento strih je vhodný najmä pre objemnejších mužov so širšími stehnami, väčším obvodom v ramenách alebo v páse. Oblek vás nebude nikde sťahovať a obopínať. Budete sa v ňom cítiť pohodlne a uvoľnene.

Pánský oblek Austen – úvodná fotografia

Popis obleku Austen

Pánsky oblek BANDI Austen je vyrobený z čierneho matného materiálu s jemnou krepovou väzbou. Oblek je ušitý v klasickom strihu, s veľmi miernym vyštíhlením. Padne vám presne na telo. Sako má klasickú dĺžku, budete v ňom vyzerať veľmi elegantne. Tento model je ozdobený novými modernými prvkami ako sú zošikmené vrecká na saku pre štíhlejší efekt v oblasti bokov alebo malé náprsné vrecko s ozdobnou podšívkou. Tú môžete vytiahnuť, keď si doma práve zabudnete vreckovku. Nespoznáte rozdiel.

Nohavice sú od kolien vyštíhlené a ozdobené puncom BANDI na pútku. Sú ideálne pre mužov, ktorí majú radi maximálne pohodlie a voľnosť v pohybe.

Pánský oblek Austen – pohled zepředu
Pánský oblek Austen – pohled zezadu

Materiál obleku Austen

Exkluzívny materiál tvorí zo 70 % vlna, z 20 % polyester a z 10 % unikátne vlákno lyocell. Kvalitný materiál vám zaistí mimoriadny komfort. Budete sa v obleku cítiť príjemne aj pri celodennom nosení.

Pánský oblek Austen – detail podšívky
Pánský oblek Austen – detail

Cena saka pánskeho obleku COMFORT FIT II. Austen je 196,81 €, cena nohavíc 102,22 €. Vďaka nadčasovej čiernej farbe a exkluzívnemu materiálu ho využijete na všetky spoločenské udalosti.

Pôvodná cena saka: 196,81 €
Nová výpredajová cena: 119,03 €
Ušetríte: 77,78 €

Pôvodná cena nohavíc: 102,22 €
Nová výpredajová cena: 82,78 €
Ušetríte: 19,44 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky predávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, že bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rady a tipy

Vedeli ste, že na pohreb je jediným správnym variantom čierny a matný oblek? Tento model je aj na túto príležitosť absolútne vhodný.


Ku kombinovateľnému obleku Austen sa skvelo hodí elegantná kravata. Pozrite sa na širokú ponuku exkluzívnych pánskych kravát BANDI. Zažiarite na každej spoločenskej udalosti aj v práci. Prečítajte si, akú kravatu voliť na obchodné rokovania, aby ste boli úspešný.


Mohlo by vás zaujímať