Obleky

Pánský oblek BANDI Noventi Nero, Slim Fit

Spoznajte novú dimenziu pánskej módy, kde sa klasika snúbi s nekonečnými možnosťami moderného designu. Objavte vznešenosť a krásu čierneho obleku Noventi Nero z novej kolekcie BANDI. Vysoko elegantný model vám ponúka unikátnu príležitosť vyjadriť svoj osobitý štýl v každej situácii.

Štýlová dokonalosť profesionála

Čierny oblek BANDI Noventi odporúčame do zamestnania profesionálom na všetkých pozíciách. Mužom, ktorí dbajú na svoj štýl v kancelárii, na obchodnom jednaní aj pracovnom obede s klientom. K obleku vyberajte biele alebo svetlé košele pastelových farieb.

Pánsky oblek BANDI Noventi Nero v štýlovom outfite do zamestnania

Klasická elegancia do spoločnosti

Chystáte sa na svadbu alebo oslavu významného jubilea? Žiarivo bielou košeľou vytvoríte s čiernym oblekom BANDI Noventi ostrý kontrast, ktorý vám pridá na dôraze a mužnosti. Strieborná kravata umocní eleganciu outfitu a nechá vyniknúť vašu osobnosť na každej oslavnej udalosti.

Noblesný outfit pre formálne oslavné a spoločenské udalosti

Vznešená noblesa na večer

Štýlový model BANDI Noventi Nero predvída noblesnú atmosféru večerných udalostí. V outfite zloženom z čierneho obleku, tmavej košele a nápaditých módnych doplnkov zaujmete originalitou a šarmom na plese, slávnostnom bankete aj večernú recepciu.

Elegantní tmavá variace s oblekem Noventi Nero vnese do společenského outfitu pro večerní událost akcent výjimečnosti

Dôstojná posledná rozlúčka

Pohreb je veľmi citlivou udalosťou pre všetkých, ktorí sa ho zúčastňujú. V elegantnom obleku BANDI Noventi s bielou košeľou a čiernou kravatou bez vzoru vzdáte veľmi dôstojne úctu zosnulému a vyjadríte rešpekt k bolesti pozostalých. Pokiaľ sa obrad neodohráva v kostole, môžete zvoliť aj čiernu košeľu.

Čierny pánsky oblek BANDI Noventi je skvelou voľbou pre dôstojnú rozlúčku na pohrebe

Precízne spracovanie a dokonalý strih

Elegantná silueta, dokonalý strih a špičkové krajčírstvo sú charakteristickými znakmi obleku BANDI Noventi. Jemná tkanina s nenápadnou textúrou decentných prúžkov vytvára originálny efekt. Moderný materiál uľahčuje starostlivosť, aby vám oblek robil radosť po dlhé roky.

Detail noblesného čierneho obleku Noventi Nero so slávnostnými doplnkami

Zážitok z luxusu a pohodlia

Perfektné spojenie obľúbeného strihu Slim Fit a čistého dizajnu ocenia predovšetkým muži s klasickou a štíhlou postavou, ktorí dbajú na svoj módny štýl a maximálne pohodlie.

Cena pánskeho obleku BANDI Noventi Nero je 373,40 €. Elegantný čierny model vám ponúka dokonalý vzhľad bez kompromisov na všetky spoločenské príležitosti.

Tip pre vás

Pánskou vestou dodáte svojmu vzhľadu iskru elegancie navyše. Pozrite sa na nové štýlové vesty BANDI a vyberte si tú pravú pre váš dokonalý spoločenský aj voľnočasový outfit.


K obleku odporúčame

Máte dostatok elegantných pánskych košieľ do práce a na slávnostné udalosti? Pozrite si širokú ponuku nových modelov spoločenských košieľ BANDI. Príďte si ich vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI.


Príďte sa poradiť s odborníkmi

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a vyskúšajte si oblek spolu s košeľou aj všetkými doplnkami. Odborní poradcovia vám ochotne pomôžu s voľbou správnej veľkosti oblečenia. Poradí vám, ako s oblekom nakombinovať farby košieľ, kravát aj ostatných doplnkov do elegantného outfitu.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať