Obleky

Hnedý oblek SLIM FIT Sulono

Jedinečný oblek do práce aj na svadbu

Hľadáte jedinečný oblek do zamestnania a na denné spoločenské udalosti, ako sú svadby, rodinné oslavy a iné príležitosti? Potom je pre vás hnedý pánsky oblek Sulono ideálnou voľbou. Budete v ňom vyzerať elegantne a pôsobiť výnimočným dojmom. Moderný strih SLIM FIT dokonale vytvaruje vašu postavu a zdôrazní jej mužné rysy. Tento strih odporúčame mužom štandardnej a štíhlej postavy.

Pánsky oblek Sulono – outfit do práce

Popis obleku Sulono

Pánsky oblek Sulono je ušitý z prvotriednej matnej látky v stredne hnedej farbe. Preto ho v súlade so spoločenskou etiketou odporúčame nosiť do 18. hodiny večer.

S moderným strihom a farbou obleku ladia aj ďalšie dizajnové prvky. Štýlovo pôsobia zúžené klopy saka a zošikmené kapsy, ktoré navyše pomôžu opticky zoštíhliť vašu postavu. Dva rozparky saka vám poskytny dostatok pohodlia aj pri celodennom nosení. Žíhané, hnedé gombíky saka a nohavíc umocnia váš štýlový vzhľad.

Pánsky oblek Sulono – spredu
Pánsky oblek Sulono – zozadu

Materiál obleku Sulono

Pánsky oblek Sulono z prémiovej kolekcie je ušitý zo špičkového materiálu, ktorý tvorí 70 % vlny a 30 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek priedušný, takže sa v ňom budete cítiť príjemne aj v teplých dňoch. Prímes polyesteru znižuje možnosť pokrčenia obleku, aby ste vyzerali vždy upravene.

Pánsky oblek Sulono – podšívka
Pánsky oblek Sulono – obal na oblek

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Sulono je 348,44 € a ide o štýlový oblek do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 348,44 €
Nová výpredajová cena: 238,44 €
Ušetríte: 110 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky predávajú, preto vám nemôžeme zaručit či je stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôzu vybrať ten pravý oblek pre vás, aby ste vyzerali naozaj dokonalo. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Tento hnedý oblek skvelo ladí s doplnkami v zelenej alebo bordó farbe. Perfektný vzhľad dosiahnete napríklad v kombinácii s kravatou či motýlikom v týchto farbách. Prezrite si elegantné kravaty a motýliky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať