Obleky

Pánsky oblek TAILORED FIT Gabaldi

Pohodlný oblek do práce aj do spoločnosti

Hľadáte jedinečný elegantný oblek, v ktorom sa budete vždy cítiť veľmi pohodlne? Potom je pre vás sivý oblek Gabaldi dokonalou voľbou. Jemne žíhaná látka dodá vášmu vzhľadu osobitosť a vy tak vyniknete medzi ostatnými mužmi. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT odporúčame mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe.

Pánsky oblek Gabaldi je ideálnou voľbou do práce i spoločnosti

Jedinečná textúra látky

Oblek je ušitý zo svetlosivej matnej látky, preto ho môžete nosiť do kancelárie, na svadbu aj ďalšie udalosti, ktoré sa konajú do 18. hodiny. Svetlé a tmavosivé nitky vytvárajú žíhaný efekt a dodávajú obleku výnimočnosť. Navyše ho ľahko skombinujete s nohavicami na voľný čas aj s džínsami. Na prechádzke alebo na obede s priateľmi budete preto vyzerať dokonale.

Pánsky oblek Gabaldi – pohľad spredu
Pánsky oblek Gabaldi – pohľad zozadu

Ľahký a príjemný materiál

Pánsky oblek je ušitý zo 70 % polyesteru a 30 % viskózy. Vďaka polyesteru sa vám oblek nebude krčiť, takže budete vždy pôsobiť elegantným a upraveným dojmom. Podiel viskózy zaisťuje pohodlie a jemnosť materiálu, preto sa v ňom budete počas dňa cítiť príjemne.

Pánsky oblek Gabaldi v kombinácii s tričkom

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Gabaldi je 329,46 € a ide o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že muži v oblekoch majú u žien väčší úspech? Zistite, prečo tomu tak je a ako to môžete využiť vo svoj prospech.

Mohlo by vás zaujímať