Obleky

Pánsky vlnený oblek BANDI Iderio Nero

Predstavujeme vám modernú víziu tradičného krajčírstva – čierny slávnostný oblek z najjemnejšej vlnenej priadze. Luxusný model BANDI Iderio Nero je stelesnením dokonalej elegancie a pohodlia. Stvorený pre mužov, ktorí chcú zaujať a zanechať nezabudnuteľný dojem na každom stretnutí a spoločenskej príležitosti.

Oblek na slávnostné chvíle

Chystáte sa na oslavu významného jubilea, promócie alebo svadbu a potrebujete slávnostný outfit? V elegantnom vlnenom obleku BANDI Iderio Nero oslávite každú dennú slávnostnú príležitosť s naozajstnou noblesou. Nezabudnite na detaily a vyberte si vhodné doplnky podľa typu oslavy, na ktorú sa chystáte.

Podľahnite zvodnému luxusu obleku BANDI Iderio Nero a zanechajte nezabudnuteľný dojem

Noblesná elegancia na svadbu

Ženích, svedok aj svadobný hosť ocenia vznešenú noblesu outfitu, ktorého základom je čierny slávnostný oblek BANDI Iderio, doplnený bielou alebo svetlou košeľou a decentnými doplnkami. Výrazný kontrast zdôrazní a umocní váš prirodzený šarm. Odporúčame na zimné či letné svadby v honosnom prostredí.

Pánsky oblek BANDI Iderio Nero vo vznešenej, čiernej farbe – ukážka outfitu pre svedka a svadobného hosťa

Večery v kultivovanej spoločnosti

Vykročte štýlovo do noci spoločenskej zábavy v obleku BANDI Iderio. Svoj slávnostný, veľkolepý outfit výborne dotvoríte elegantnou tmavou košeľou. Doplnky si vyberte v tmavších odtieňoch s jemným leskom. Na ples, recepciu, banket či iné večerné slávnosti dovediete svoj vzhľad do dokonalosti štýlovou vreckovkou vo vrecku saka.

Sofistikovaná kombinácia tmavých farieb vo večernom outfite s oblekom BANDI Iderio Nero

Luxus pre naozajstných pôžitkárov

V obleku Iderio Nero sa snúbi svet módnej tradície s moderným dizajnom. Prepych luxusných látok s jedinečným remeselným spracovaním. Krása detailov, akými sú širšie lištové vrecká, štýlovo členené náprsné vrecko či jemný vzor vlnenej látky, dovádza celok do dokonalosti.

Originálna textúra luxusnej látky a členené náprsné vrecko obleku BANDI Iderio Nero

Výnimočná kombinácia štýlu a pohodlia

Elegantná silueta strihu Tailored Fit je obľúbená u mužov so štíhlou a štandardnou postavou. Ponúka dokonalý vzhľad a absolútne pohodlie pri pohybe či dlhšom sedení. Luxusná, maximálne priedušná vlnená látka a podšívka s meďnatým vláknom prispieva k absolútnemu komfortu po celý rok.

Cena pánskeho obleku BANDI Iderio Nero, Tailored Fit je 598,94 €. Jeho noblesná čierna farba harmonicky ladí so všetkými odtieňmi spoločenských košieľ, viest a štýlových módnych doplnkov v slávnostných outfitoch.


K obleku odporúčame

Vyberte si k novému obleku elegantný pánsky doplnok – luxusné manžetové gombíky. Prezrite si širokú ponuku klasických aj originálnych dizajnov v bohatom farebnom prevedení. Príďte si ich vybrať do najbližšej značkovej predajne BANDI.


Vychutnajte si zážitok z návštevy predajne

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a pri šálke lahodnej kávy alebo niečoho tvrdšieho preberte s odbornými poradcami svoje želania. V pohodlí kožených sedačiek vám ochotne pomôžu vybrať správnu veľkosť obleku, poradia, ako vhodne kombinovať farby košieľ, viest, obuvi a všetkých módnych doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať