Obleky

Sivomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Levoni

Oblečte sa štýlovo do práce aj vo voľnom čase

Originálny pánsky oblek Levoni vás na prvý pohľad zaujme štýlovou sivomodrou farbou. Perfektne ho vynosíte do kancelárie, na pracovný obed aj na poradu. Navyše v ňom spravíte skvelý dojem taktiež na svadbe alebo vo voľnom čase. Oblek je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. Ten odporúčame mužom so štandardnou postavou a mužom, ktorí majú väčší objem hrudníka, stehien alebo v páse.

Pánsky oblek Levoni je skvelou voľbou do práce aj na svadbu

Moderná farba a originálna textúra látky

V sivomodrom obleku budete oblečený v štýle najnovších módnych trendov, nech už v ňom pôjdete do práce, na svadbu alebo na prechádzku mestom. Módne detaily, ako je žíhaná textúra látky a efektné modré gombíky, podčiarknu váš osobitý vzhľad, a tak zaručene vyniknete medzi ostatnými mužmi.

Pánsky oblek Levoni – pohľad spredu
Pánsky oblek Levoni – pohľad zozadu

Kvalitný materiál vám zaistí upravený vzhľad

Vďaka dômyselnej kombinácii materiálov sa v obleku budete cítiť pohodlne. Kvalitná látka obsahuje 85 % polyesteru, 13 % viskózy a 2 % elastanu. Preto sa vám oblek nebude krčiť a perfektne sa prispôsobí vašej postave. Môžete si tak byť istý, že budete vyzerať upravene aj po dlhšom sedení v aute alebo v kancelárii.

Pánsky oblek Levoni – detail podšívky

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Levoni je 338,04 € a ide o perfektnú voľbu do práce aj na svadbu.

Pôvodná cena obleku: 338,04 €
Nová výpredajová cena: 215,12 €
Ušetríte: 122,92 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do značkovej predajne Pánske obleky BANDI, kde vám profesionálni poradcovia pomôžu s výberom. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nezadovážite.

Rada pre vás

V práci je dôležité, aby vás ľudia rešpektovali. V tom vám môže pomôcť správna voľba oblečenia. Pozrite sa, akú kravatu si vybrať, aby ste mali bližšie k prémiám alebo k uzatvoreniu obchodu.

Mohlo by vás zaujímať