Obleky

Štýlový modrý pánsky oblek SLIM FIT Boceto

Pohodlný oblek pre každú príležitosť

V pánskom obleku Boceto urobíte perfektný dojem ako na dennej, tak aj večernej príležitosti. Elegantný modrý odtieň sa hodí do kancelárie, na pracovné schôdzky aj obed s kolegami. Na jedinečnosti vám dodá tiež na plese, na tanečných alebo na oslavách jubileí. V každej situácii budete vyzerať dokonale. Jedinečný strih SLIM FIT navyše vytvaruje a zvýrazní vaše mužné prednosti.

V jedinečnom obleku Boceto budete vyzerať skvele pri každej príležitosti
V jedinečnom obleku Boceto budete vyzerať skvele pri každej príležitosti

Prémiová kolekcia pre vašu jedinečnosť

Pánsky oblek Boceto bol navrhnutý podľa najnovších módnych trendov a je ušitý z matnej látky s decentnou textúrou. Na prvý pohľad vás zaujme jasne modrou farbou. Vynosíte ho na svadbu aj do divadla. Moderné špicaté klopy s prešívaním dodajú vášmu vzhľadu štýl. Strih SLIM FIT spolu so zošikmenými kapsami saka navyše opticky ešte zdokonalia vašu postavu.

Elegantní oblek Boceto – Pohľad spredu
Elegantní oblek Boceto – Pohľad spredu
Oblek Boceto – Pohľad zozadu
Oblek Boceto – Pohľad zozadu

Nekrčivý kvalitný materiál

Oblek je mimoriadne pohodlný a priedušný vďaka vyváženému zloženiu 50 % vlny a 50 % polyestru. Je veľmi ľahký, takže sa v ňom budete cítiť príjemne po celý deň. Podšívku tvorí jedinečné meďnaté vlákno Cupro, ktoré na dotyk pôsobí ako hodváb, a navyše dokonale odvádza vlhkosť.

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Boceto je 420,06 € a jedná sa o ideálnu voľbu pre všetky spoločenské príležitosti.

Pôvodná cena obleku: 420,06 €
Nová akčná VIP cena: 381,17 €
Ušetríte: 38,89 €

Akčná VIP cena platí len do 8. 10. 2019 po predložení VIP karty BANDI. Nemáte ešte VIP kartu? Prečítajte si, ako získať vernostnú kartu a ušetriť až stovky eur.

K obleku zadarmo dostanete praktický obal, aby sa vám v skrini nekrčil a tiež exkluzívny odznačik značky BANDI.

Oblek Boceto – detail podšívky z meďnatého vlákna
Oblek Boceto – detail podšívky z meďnatého vlákna

Kde oblek kúpite?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom správnej veľkosti a strihu pomôžu odborní poradcovia. Profesionálne krajčírky vám oblek podľa potrieb zadarmo upravia na mieru. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste oblek v e-shope www.BandiVamos.sk, ale nenašli? Prečítajte si 4 dôvody, prečo pánsky oblek v e-shope nenájdete.

Tip pre vás

Vedeli ste, že vás ľudia môžu hodnotiť podľa toho, ako sa obliekate? Prečítajte si, s čím oblek skombinovať, aby ste vždy vyzerali skvele.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:
term_id,$excludetags)) { unset($mytags[$i]); } $i++; } } if ($product_taxonomy || $mytags) { */?>

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.