Obleky

Svetlomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Carlano

V štýlovom obleku zaujmete na svadbe, v práci, aj vo voľnom čase

Oblečte sa do svetlomodrého obleku Carlano do zamestnania aj na spoločenské udalosti. Skvelo v ňom zapôsobíte napríklad na svadbe ako ženích, alebo svadobný hosť. Vynosíte ho aj na oslavy jubileí, a v neposlednom rade vo voľnom čase. Vo svetlom obleku budete vyzerať ako dokonalý elegán pri každej príležitosti.

Mierne vyštíhlený strih TAILORED FIT je ideálnou voľbou pre mužov štandardnej postavy. Poskytne vám dostatočnú voľnosť v pohybe a zároveň podčiarkne vaše mužné rysy.

Oblečte sa v štýle najnovších módnych trendov
Oblečte sa v štýle najnovších módnych trendov

Jedinečná farba a detaily obleku

Svetlomodrá matná látka obleku s jemným žíhaním podčiarkne váš osobitý vzhľad na pracovnom obede aj na spoločenských udalostiach, ktoré sa konajú do 18. hodiny. Oblek vynosíte perfektne aj cez deň, napríklad na rande alebo prechádzku po meste.

Strih saka bol navrhnutý v štýle klasickej elegancie. Na prvý pohľad vás zaujmú jedinečné žíhané gombíky a sýtomodrá podšívka. Ku svetlomodrému saku jednoducho skombinujete aj voľnočasové oblečenie, napríklad sveter, tričko, či bavlnené nohavice.

Pánsky oblek Carlano – detail podšívky
Pánsky oblek Carlano – detail podšívky
Pánsky oblek Carlano – slávnostný outfit
Pánsky oblek Carlano – slávnostný outfit

Praktický materiál

Pánsky oblek Carlano je ušitý z látky, zloženej z 86% polyesteru a 14% viskózy. Preto sa vám oblek nebude príliš krčiť. Vďaka tomu budete vyzerať vždy upravene, nech už pôjdete kamkoľvek.

Pánsky oblek Carlano – pohľad spredu
Pánsky oblek Carlano – pohľad spredu
Pánsky oblek Carlano – pohľad zozadu
Pánsky oblek Carlano – pohľad zozadu

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Carlano je 287,84 € a ide o ideálny oblek do práce, na svadbu, na oslavu jubilea, aj na iné príležitosti.

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. S výberom dokonalého oblečenia na akúkoľvek príležitosť vám pomôže profesionálny tím odborných poradcov tak, aby ste vyzerali vždy skvelo. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Pánsky oblek Carlano – outfit pre ženícha
Pánsky oblek Carlano – outfit pre ženícha
Pánsky oblek Carlano – manažérsky outfit
Pánsky oblek Carlano – manažérsky outfit

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku sa hodí čierna aj hnedá spoločenská obuv? Vyberte si zo širokej ponuky ručne šitej koženej obuvi BANDI v e-shope.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.