Obleky

Svetlý pieskový pánsky oblek BANDI Laurenti, Slim Fit

Pánsky oblek BANDI Laurenti z kolekcie New Season 2023 je kombinovateľný. Môžete si osobitne vybrať sako, nohavice aj vestu a zvoliť si rozdielnu veľkosť každého kúsku podľa vašich potrieb. Navyše.

So správnymi doplnkami vytvoríte veľa rôznych outfitov od slávnostného pre ženícha až po ležérny voľnočasový. Pre svoju farbu a materiál je oblek predurčený najmä na denné nosenie v letnom období.

Nakombinujte si svoju veľkosť a užite si leto v príjemnom obleku, ktorý vám sadne ako uliaty.

Pánsky oblek BANDI Laurenti
Pánsky oblek BANDI Laurenti

Návrhári značky BANDI navrhli tento oblek v strihu Slim Fit. To znamená, že je zúžený. Esteticky kopíruje postavu a podčiarkne tak mužný vzhľad. Pánsky oblek BANDI Laurenti odporúčame mužom so štíhlou a strednou postavou.

Jedinečné zloženie látky spĺňa zvýšené nároky na nosenie obleku v horúcom letnom počasí. Jemné vlnené vlákna odvádzajú vlhkosť. Ľan a vlákna z tropickej rastliny ramie majú absorpčné a antiseptické vlastnosti. Oslnivý oblek Laurenti je ľahký, priedušný a veľmi príjemný na dotyk.

Vďaka kombinácii vlneného a rastlinného vlákna vzniká výrazná štruktúra látky, ktorá je premenlivá podľa svetelných podmienok. Každý kus sa tak stáva skutočným originálom.


Svetlý letný pánsky oblek do práce, na oslavu alebo na svadbu

Outfit do práce – Hnedá alebo koňaková farba obuvi a opasku spolu so sivou kravatou. Keďže ide o outfit do práce, v tomto prípade bez vreckovky do saka. (Poznámka: ak si vyberiete obuv a opasok v koňakovej farbe, je vhodné taktiež si zvoliť náramkové hodinky s koženým remienkom v tej istej farbe).

Či si oblečiete vestu alebo nie, je už iba na vás. Rozhodnutie môžete nechať na počasie. Tak či onak. V pánskej veste budete pôsobiť konzervatívnejším dojmom a počítajte s väčšou dávkou rešpektu v práci.

Pánsky oblek BANDI Laurenti
Pánsky oblek BANDI Laurenti

Outfit na oslavu – Prečo si obliecť na oslavu pod sako vestu v horúcich letných dňoch? Vysvetlenie je celkom prozaické. Vesta je celá ušitá z oblekovej látky, preto ju využijete pri odložení saka mimo oficiálnych častí oslavy. Nie pri uvítaní, prípitku alebo gratuláciách. Horúco, nehorúco, v týchto významných chvíľach je potrebné mať sako na sebe oblečené vždy.

Outfit pre ženícha – Dokonalý oblek na svadbu. Pre ženícha so svadobným pierkom, pre svadobného hosťa bez. Pravidlá odloženia saka pri použití vesty platia rovnaké ako už pri spomínaných oslavách.


Vzhľadom na to, že je pánsky oblek BANDI Laurenti vyrobený z látky v prírodnej farbe, odporúčame si vždy vybrať doplnky v jemných pastelových farbách alebo sivej, ktorá taktiež patrí medzi prírodné farby. (Poznámka: pastelové nie sú pastelkové!).

Tip na letný voľnočasový outfit


Na letné večery s priateľmi alebo na prechádzku v prímorskom letovisku si môžete obliecť voľnočasové nohavice. Z pánskeho obleku BANDI Laurenti si vezmite len sako.

Košeľu vymeňte za kvalitné tričko v bielej farbe a celý elegantný a pritom ležérny outfit doplňte jednofarebnými koženými teniskami. Tie môžu byť v bielej, sivej alebo zelenomodrej farbe. A máte dokonalý letný outfit, ktorý určite doplní letný príjemný večer.

Ceny jednotlivých častí pánskeho obleku BANDI Laurenti sú:

Pánske sako BANDI Laurenti 329,62 €

Pánske nohavice BANDI Laurenti 177,96 €

Pánska vesta BANDI Laurenti 181,86 €


Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si v pokoji kávu BANDI a preberte spolu, na akú udalosť sa chystáte a aké sú vaše predstavy.

V prípade potreby je vám k dispozícii odborná krajčírka, ktorá váš vybraný oblek upraví na mieru tak, aby ste vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Tip navyše

Viete, že v BANDI môžete získať krajčírsku úpravu obleku na mieru úplne zadarmo? Prečítajte si, čo je potrebné urobiť, aby ste mohli využiť AKCIU ÚPRAVA OBLEKU ZADARMO.

Mohlo by vás zaujímať