Obleky

Tmavomodrý oblek COMFORT FIT Lascot

Elegantný tmavomodrý oblek do práce aj na svadbu

V modernom tmavomodrom pánskom obleku Lascot, si môžete byť istí, že spravíte perfektný dojem v práci aj na akejkoľvek spoločenskej udalosti. Napríklad na svadbe, plese alebo na oslave narodenín. Vďaka luxusnej vlnenej látke sa v ňom budete cítiť veľmi príjemne.

Klasický rovný strih COMFORT FIT odporúčame predovšetkým mužom s väčším obvodom v stehnách, páse alebo v ramenách. Oblek vás nebude nikde sťahovať ani obopínať a ponúkne vám dostatok voľnosti v pohybe. Navyše zakryje aj prípadné drobné nedokonalosti postavy. Pohodlný strih oceníte pri sedení, chôdzi aj tanci. Aké ďalšie výhody oblek ponúka?

Pánsky oblek Lascot – ideálny outfit do práce
Pánsky oblek Lascot – ideálny outfit do práce

Popis obleku Lascot

Oblek je ušitý z matnej, tmavomodrej látky, ktorú zdobí jemný vzor rybej kosti. Podľa pravidiel spoločenskej etikety pre obliekanie, sa vďaka tomu hodí na denné nosenie, ako aj na večerné spoločenské udalosti, ktoré sa konajú po 18. hodine. Okrem všestranného využitia ponúka modrý oblek aj ďalšiu výhodu. Môžete k nemu nosiť hnedú aj čiernu obuv a taktiež hnedé, alebo čierne doplnky. Pozrite sa, ktoré kožené spoločenské opasky sú k tomuto obleku vhodné.

Na saku s jedným rozparkom vás iste zaujmú zošikmené vrecká. Nielenže vyzerajú skvelo, ale navyše vám pomôžu opticky zoštíhliť postavu. Rovnako nesmieme zabudnúť ani na značkovú podšívku v módnej fialovej farbe, ktorá dokonale zdôrazní váš štýlový vzhľad. Ten ešte umocnia efektné čierne lesklé gombíky.

Pánsky oblek Lascot – pohľad spredu
Pánsky oblek Lascot – pohľad spredu
Pánsky oblek Lascot – pohľad zozadu
Pánsky oblek Lascot – pohľad zozadu

Materiál obleku Lascot

Luxusná látka obleku sa skladá zo 70 % vlny a 30 % polyesteru. Vysoký podiel prírodnej vlny ocenia aj tí najnáročnejší. Oblek je vďaka tomu príjemne priedušný, takže sa v ňom nebudete zbytočne potiť. Prímes polyesteru znižuje krčivosť látky, čo vám zaistí dokonalý vzhľad aj pri celodennom nosení.

Pánsky oblek Lascot – detail podšívky
Pánsky oblek Lascot – detail podšívky
Pánsky oblek Lascot – outfit manažér
Pánsky oblek Lascot – outfit manažér

Cena pánskeho obleku BANDI, model COMFORT FIT Lascot, je 316,76 € a budete v ňom vyzerať perfektne a spravíte skvelý dojem.

Pôvodná cena obleku: 316,76 €
Nová výpredajová cena: 180,65 €
Ušetríte: 136,11 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky predávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať si ten pravý oblek pre vás, aby ste vyzerali naozaj dokonale.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Vedeli ste, že výber obleku môže negatívne ovplyvniť vaše pracovné úspechy? Prečítajte si, prečo sa nesmie nosiť lesklý oblek do práce a zistite, prečo kvôli tomu môžete pohorieť v práci.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.