Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Belano

Elegantný tmavomodrý oblek do kancelárie, na ples i do divadla

Radi by ste váš šatník doplnili elegantným oblekom do práce aj na spoločenské udalosti? Presne to spĺňa tmavomodrý oblek Belano. Jeho originálna štruktúra je tvorená pretkávaním nitiek tmavšej a svetlejšej modrej farby. Vďaka tomu rozjasní a oživí váš outfit pri každej príležitosti. Štýlové detaily, ako sú špicaté klopy, navyše podčiarknu váš osobitý vzhľad.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano

Tmavomodrá elegancia s prepracovanými detailmi

Modrý matný oblek Belano predstavuje dokonalú voľbu do práce aj na spoločenské udalosti, napríklad na svadbu alebo firemný večierok. Vďaka tmavej farbe si ho môžete obliecť aj po 18. hodine. Oblek tak môžete nosiť aj na ples alebo do divadla. Podľa príležitosti ho perfektne skombinujete s obuvou hnedej aj čiernej farby. Do pracovného prostredia odporúčame zvoliť si hnedú obuv. Na večerné spoločenské udalosti sa hodí výhradne obuv čierna.

Oblek vyniká štýlovými detailmi, ako sú špicaté klopy, žíhané gombíky alebo módna petrolejová podšívka. Zošikmené vrecká navyše prispejú k optickému zdokonaleniu vašej postavy.

Chcete ešte viac zvýrazniť váš elegantný vzhľad? Doplňte oblek vestou. V rovnakom farebnom prevedení je v ponuke jednoradová vesta Velano a dvojradová vesta Dulano. Obe vesty sú ušité z oblekovej látky a môžete si vďaka nim odložiť sako bez toho, aby ste porušili pravidlá spoločenskej etikety.

Pánske oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano s vestou Velano
Pánske oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano s vestou Dulano

Materiál obleku Belano

Prvotriedny materiál obleku vám zaistí pohodlie pri sedení v kancelárii aj pri tanci. Tvorí ho 97,5 % vlny a 2,5 % elastanu. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek veľmi priedušný. Prímes elastanu vám zase zabezpečí väčšiu voľnosť pohybu, takže sa v ňom budete cítiť pohodlne. K priedušnosti prispeje i špeciálna podšívka s meďnatým vláknom, ktoré na dotyk pripomína hodváb.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano – pohľad spredu
Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano – pohľad zozadu

Cena pánskeho obleku Belano je 511,42 € a ide o elegantný módny kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena: 511,42 €
Nová výpredajová cena: 259,04 €
Ušetríte: 252,38 €
Akcia platí len do 31. 10. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám pomôže vybrať oblečenie na každú príležitosť tak, aby ste boli oblečení správne a urobili vždy skvelý dojem. Zistite, kde sa nachádza najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Dostali ste pozvánku na akciu, ktorá má predpísaný dress code Semi Formal? Nenechajte sa tým zaskočiť a prečítajte si, čo si obliecť, aby ste neurobili chybu.

Mohlo by vás zaujímať