Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Bonati s elegantnou vestou

Všestranný oblek do práce aj na spoločenské udalosti

V tmavomodrom pánskom obleku Bonati s vestou urobíte perfektný dojem pri každej príležitosti. Skvelo v ňom zapôsobíte v práci na svojich obchodných partnerov aj nadriadených. A môžete si ho taktiež obliecť do divadla, na ples alebo oslavu jubilea. Originálna textúra látky vám navyše dodá osobitosť. Mierne zoštíhlený strih je ideálnou voľbou pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Zvýrazní vaše mužné rysy a zakryje aj prípadné drobné nedokonalosti.

Pánsky oblek Bonati - ideálna voľba do práce aj na spoločenské udalosti
Pánsky oblek Bonati - ideálna voľba do práce aj na spoločenské udalosti

Jedinečná textúra látky a elegantný strih

Oblek je ušitý z matnej tmavomodrej látky. Preto si ho môžete obliecť takmer na akúkoľvek príležitosť, rovnako ako čierny oblek. Materiál vyniká zaujímavou textúrou. Svetlomodré a tmavomodré nitky vytvárajú žíhaný efekt. Vďaka tomu budete vyzerať skvelo, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Klasický strih saka dopĺňajú módne strihové prvky, ako sú napríklad špicaté klopy. Určite vás zaujme aj tmavozelená podšívka a originálne žíhané gombíky tmavomodrej farby.

Pánsky oblek Bonati – detail podšívky
Pánsky oblek Bonati – detail podšívky
Pánsky oblek Bonati – pohľad zozadu
Pánsky oblek Bonati – pohľad zozadu

Štýlová vesta nielen k obleku

Súčasťou obleku je štýlová pánska vesta, ktorá je celá ušitá z oblekovej látky. Preto si v spoločnosti môžete sako odložiť bez toho, že by ste porušili pravidlá spoločenskej etikety. Vestu navyše môžete nosiť nielen k obleku, ale aj k oblečeniu na voľný čas. Napríklad ku košeli a bavlneným nohaviciam.

Ľahký a príjemný materiál

Látku tvorí 70 % polyesteru a 30 % viskózy. Vďaka polyesteru sa vám oblek nebude krčiť, takže si zachováte svoj upravený a elegantný vzhľad v každej situácii. Prímes viskózy dodáva látke jemnosť a mäkkosť. Preto sa v obleku budete vždy cítiť príjemne.

Pánsky oblek Bonati – spoločenský outfit
Pánsky oblek Bonati – spoločenský outfit
Pánsky oblek Bonati – manažérsky outfit
Pánsky oblek Bonati – manažérsky outfit

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Bonati je 300,87 € a ide o štýlový kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 300,87 €
Nová výpredajová cena: 184,21 €
Ušetríte: 116,66 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky predávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Budú sa vám tu ZADARMO venovať odborní poradcovia. Pomôžu vám s výberom správnej veľkosti, aby ste odchádzali spokojní. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku môžete nosiť čiernu aj hnedú spoločenskú obuv? Prezrite si kožené, ručne šité topánky BANDI, ktoré sa k tomuto obleku dokonale hodia.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.