Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Macari s károvanou textúrou látky

Dokonale zdôrazní váš profesionálny vzhľad v práci

V obleku Macari skvelo zapôsobíte v kancelárii, na porade aj na obchodnom jednaní. Vďaka elegantnej tmavomodrej farbe, ktorú zdobí decentná károvaná štruktúra, si ho môžete vziať aj na svadbu alebo oslavu jubilea. Mierne zoštíhlený strih ocenia muži štandardnej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie a väčšiu voľnosť v pohybe.

Pánsky oblek Macari – urobíte v ňom skvelý dojem v práci
Pánsky oblek Macari – urobíte v ňom skvelý dojem v práci

Módne strihové prvky

Tmavomodrému obleku dodáva jedinečnosť károvaná textúra, tvorená pretkaním modrých a čiernych nitiek. Originálnu textúru dopĺňajú aj ďalšie módne strihové prvky, ktoré módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová zvolila tak, aby zdôraznili váš osobitný vzhľad. Ide napríklad o špicaté klopy alebo žíhané modré gombíky, ktoré zdobia nielen oblekové sako s dvoma rozparkami, ale tiež vestu.

Vesta vám pridá na elegancii

K trojdielnemu obleku patrí tiež vesta, ktorá pozdvihne váš elegantný vzhľad pri všetkých príležitostiach ešte o stupeň vyššie. Budete vďaka nej vyzerať staršie a skúsenejšie. V práci tiež zdôrazní váš profesionálny vzhľad, a pomôže vám tak vybudovať si rešpekt.

Pánsky oblek Macari – pohľad spredu
Pánsky oblek Macari – pohľad spredu
Pánsky oblek Macari – pohľad zozadu
Pánsky oblek Macari – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál vám zaručí pohodlie

Jedinečnú kombináciu látky tvorí 52 % vlny, 45 % polyesteru a 3 % elastanu. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek priedušný a veľmi príjemný na dotyk. Prímes polyesteru znižuje jeho krčivosť a pružný elastan prispeje k vášmu pohodliu. Podšívka je navyše ušitá z meďnatého vlákna, ktoré na dotyk pripomína hodváb. Preto aj pri celodennom sedení v kancelárii budete stále vyzerať upravene a zároveň sa cítiť komfortne.

Pánsky oblek Macari – detail podšívky
Pánsky oblek Macari – detail podšívky
Pánsky oblek Macari – manažérsky outfit
Pánsky oblek Macari – manažérsky outfit

Cena pánskeho trojdielneho obleku TAILORED FIT Macari je 497,84 € a ide o módný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 497,84 €
Nová výpredajová cena: 392,84 €
Ušetríte: 105 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Tí sa vždy postarajú o to, aby ste svojím oblečením urobili perfektný dojem v práci aj v spoločnosti. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že károvaný oblek ľahko skombinujete aj s oblečením na voľný čas? Oblekové sako môžete nosiť napríklad k džínsam alebo nohaviciam na voľný čas. Takýto outfit využijete okrem iného aj na akciách s predpísaným dress code Smart Casual. Prečítajte si, čo ďalšie sa pre tento dress code hodí a prezrite si širokú ponuku exkluzívnych bavlnených nohavíc a džínsov.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.