Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Regini

Formálny oblek s jemnými prúžkami, ideálny do zamestnania

Urobte perfektný dojem na vaše okolie v originálnom pánskom obleku Regini tmavomodrej farby. Vďaka decentnému pruhovanému vzoru ho môžete nosiť do kancelárie alebo na obchodné jednanie. Navyše môžete oblek podľa spoločenskej etikety využiť aj na spoločenské udalosti, akou je napríklad ples.

Oblek je šitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. Ten je vhodný pre mužov so štandardnou postavou, ale ocenia ho aj muži s väčším objemom cez stehná alebo v páse. Mierne zoštíhlený strih vám zabezpečí voľnosť pohybu.

Pánsky oblek Regini
Pánsky oblek Regini

Popis obleku Regini

Modrý oblek s jemnými tmavými prúžkom je perfektnou voľbou do zamestnania. Skvelo k nemu zladíte hnedú obuv a doplnky, takže budete vyzerať moderne v kancelárii i na obchodnom jednaní. Ak sa v obleku chystáte na večernú spoločenskú udalosť, odporúčame vám zvoliť si obuv a doplnky v čiernej farbe. Designové žíhané gombíky a štýlový odznak do klopy saka s logom BANDI dodajú vášmu outfitu osobitosť.

Pánsky oblek Regini – pohľad spredu
Pánsky oblek Regini – pohľad spredu
Pánsky oblek Regini – pohľad zozadu
Pánsky oblek Regini – pohľad zozadu

Materiál obleku Regini

Prvotriedna látka obleku sa skladá z 80 % vlny a 20 % polyesteru. Veľký podiel prírodného materiálu zabezpečuje priedušnosť obleku. Pánsky oblek je navyše veľmi pohodlný a príjemný na dotyk. Vďaka prímesi polyesteru sa vám nebude krčiť , takže v ňom vždy budete vyzerať dokonale upravení. Určite oceníte aj značkovú podšívku s exkluzívnym meďnatým vláknom.

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Regini je 351,27 € a ide o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 351,27 €
Nová výpredajová cena: 277,77 €
Ušetríte: 73,50 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Pánsky oblek Regini – detail
Pánsky oblek Regini – detail
Pánsky oblek Regini – s obalom na oblek
Pánsky oblek Regini – s obalom na oblek

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Tím profesionálnych poradcov vám pomôže s výberom tak, aby vám oblečenie dokonale sedelo a vy ste tak odchádzali spokojní. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Viete, že výber nesprávneho oblečenia môže negatívne ovplyvniť výsledky vášho obchodného jednania? Pozrite sa na to, ako sa správne obliecť na obchodné jednanie, a podporte svoj úspech.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.