Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit

Chcete vyzerať dokonale v každej situácii? Potom práve vám odporúčame spoločenský oblek BANDI Angiori Marin. Jedinečný model pánskeho obleku s nádychom luxusu je skvelou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu materiálu a jeho spracovanie, komfort a pohodlie.

Dokonalý outfit pre profesionálov

Tmavomodrý oblek BANDI Angiori je perfektnou voľbou odevu do práce. Profesionálnym dojmom zapôsobíte na obchodnej schôdzke, v kancelárii, ale aj na firemnom večierku. Čaká vás po práci dôležitá oslava alebo iná spoločenská udalosť? Stačí si vybrať správne doplnky. Váš outfit bude iný a vždy dokonalý.

Pánsky oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit ako ukážka dokonalého manažérskeho outfitu

Modrá elegancia na svadby a denné slávnosti

Elegantný vlnený oblek Angiori využijete po celý rok nie len na všetky pracovné, ale tiež spoločenské a formálne príležitosti. Promócie, krstiny, či svadby. Skvelý dojem urobíte aj na rande alebo rodinných oslavách. Nezabudnite na detaily a vyberte si vhodné doplnky podľa udalosti, na ktorú sa chystáte. Napríklad na udalosť svadobného pripínania pierka pre ženícha.

Modrý pánský oblek BANDI Angiori – outfit vhodný na svatbu

Užite si štýlový večer v spoločnosti

Na večerné udalosti, akými sú ples alebo návšteva divadla, je vhodné štýlový obleku Angiori skombinovať so spoločenskou košeľou pastelovej alebo tmavej farby. Vyberajte radšej tmavšiu, skôr štruktúrovanú kravatu s farebným akcentom vreckovky. Ešte k tomu koženú spoločenskou obuv a opasok v hnedej farbe, a môžete vyraziť.

Štýlový večerný outfit ľahko vytvoríte skombinovaním pánskeho obleku BANDI Angiori s čiernou košeľou a tmavomodrou kravatou.

Zaujmite svojim vzhľadom aj vo voľnom čase

Väčšina mužov si dáva záležať na výbere správneho oblečenia najmä keď sa žení, chystá sa na ples, alebo ich čaká dôležitá obchodná schôdzka. A tak je to správne. Dokonalým džentlmenom však môžete byť aj vo svojom voľnom čase. Stačí vymeniť spoločenskú košeľu za jednofarebné tričko, alebo bavlnený sveter do chladnejšieho počasia.

Elegantný voľnočasový outfit tvorí spoločenský oblek BANDI Angiori Marin doplnený pánskym bavlneným svetrom

Špičkový oblek v minimalistickom dizajne

Prvotriedny materiál obleku s vyšším podielom vlny je vhodný na každodenné nosenie. V horúcom lete oceníte jeho priedušnosť a v chladnejšom počasí látka s unikátnym zložením naopak zajisťuje a udržuje potrebné teplo.

Jedinečný, minimalistický dizajn bez ozdobných prvkov a tmavá farba látky dovoľuje využiť oblek takmer na všetky príležitosti. Zoštíhlený strih Slim Fit je vhodný pre mužov štandardnej a štíhlej postavy.

Cena obleku BANDI Angiori Marin: 587,28 €

Tip

Prezrite si elegantné a hrejivé pánske svetre a roláky BANDI v módnych farbách, ktoré dokonalo oživia váš spoločenský outfit. Perfektne sa hodia nie len ku spoločenskému obleku, ale aj k voľnočasovému saku, chinos nohaviciam, či rifliam.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodné kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných módnych poradcov. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj Vy?

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu, ktorý vám pomôže s výberom spoločenského aj voľnočasového pánskeho oblečenia, koženej obuvi a módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

V prípade, že je na vami vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Mohlo by vás zaujímať