Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI, model Dessio, Slim Fit

Nadčasový a univerzálny oblek na každú príležitosť

Oblek tmavomodrej farby vzbudzuje autoritu, lojalitu, spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Je vhodný pre muža, ktorý chce vzbudiť vážnosť a rešpekt. Z tohto dôvodu je tmavomodrá farba obleku klasickou voľbou na formálne pracovné príležitosti, rokovania aj pohovory. Je tiež skvelou voľbou na vystupovania na verejných podujatiach, kde chce muž zanechať dobrý dojem. Zároveň je tmavomodrý oblek elegantný a slávnostný. Sám osebe je vhodný na denné i večerné spoločenské príležitosti slávnostného charakteru, ako sú svadby, oslavy narodenín, plesy aj promócie.

Pánsky oblek BANDI, model Dessio
Pánsky oblek BANDI, model Dessio

Zúžený strih obleku Slim Fit odporúčame pre mužov so štandardnou či štíhlou postavou.

Materiál obleku je zložený z vlny a polyesteru. Vlna zabezpečí priedušnosť, termoreguláciu, komfort, luxusný charakter aj nadčasovú hodnotu. Polyester v zložení tak potom zaistí odolnosť, jednoduchosť údržby aj nekrčivosť. Vďaka týmto vlastnostiam je oblek vhodný pre muža, ktorý oblek nosí denne. Rovnako ho ocení aj muž, ktorý oblek nosí raz za čas a chce mať vo svojom šatníku „spoľahlivú klasiku“.

Pánsky oblek BANDI, model Dessio
Pánsky oblek BANDI, model Dessio

Využite potenciál pánskeho obleku BANDI, model Dessio, naplno

Manažér
Skombinujte oblek s bielou, svetlomodrou alebo pastelovou ružovou košeľou. Doplňte kravatou s výraznou farebnosťou s drobným vzorom. Koženú spoločenskú obuv a opasok odporúčame v čiernej farbe.

Záverečné skúšky, promócie
Outfit laďte do tlmených farieb. Zvoľte bielu košeľu a modrú kravatu s pruhom. Koženú spoločenskú obuv a opasok si vyberte v hnedej farbe.

Svadba a iné denné slávnosti
Denné slávnosti sú radostné spoločenské stretnutia. Z tohto dôvodu je priam žiaduce pristupovať k výberu oblečenia hravejšie ako v prípade pracovného outfitu. Bielu, krémovú alebo pastelovú košeľu doplňte kravatou a vreckovkou v svetlých farbách. Koženú spoločenskú obuv a opasok si zvoľte v hnedej farbe.

Ples, divadlo a iné stredne formálne večerné príležitosti
Na večerné príležitosti je možné si zvoliť košeľu v pastelovej alebo tmavej farbe (fialková, burgundy, čierna, tmavomodrá). Kravatu si vyberte tmavú, štruktúrovanú  a vreckovku s farebným akcentom. Koženú spoločenskú obuv a opasok odporúčame v hnedej farbe.

Voľný čas, koktail
Toto je najuvoľnenejšia forma stylingu na denné a podvečerné neformálne stretnutia. Košeľu zameňte za tričko, rolák alebo sveter s guľatým výstrihom. Obuv si zvoľte voľnočasovú v čiernej farbe. Moderná je aj kombinácia s bielymi koženými teniskami.

Cena pánskeho obleku BANDI Dessio je 509,52 €. Tento univerzálny typ obleku vám zaručí komfort a pohodlie v práci aj v spoločnosti.

Pôvodná cena: 509,52 €
Nová výpredajová cena: 254,76 €
Ušetríte: 254,76 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Keď poradia odborníci BANDI, oblek vám sadne dokonalo

Príďte si pánsky oblek BANDI vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy vám odborní poradcovia pomôžu vybrať správnu veľkosť. Poradia vám, ako a s čím oblek kombinovať, aby ste vyzerali skvelo.

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Mohlo by vás zaujímať