Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek COMFORT FIT Cascio

Módny oblek do práce aj do spoločnosti

Elegantný pánsky oblek z prémiovej kolekcie skvelo vynosíte v kancelárii, na obchodnom rokovaní, alebo na pracovnom obede. Navyše v ňom budete vyzerať výborne aj na spoločenských udalostiach, ako je svadba, ples či oslava jubilea. Vďaka rovnému strihu, ktorý padne mužom silnejšej postavy s širším obvodom hrudníka, sa budete cítiť vždy pohodlne.

Oblek Cascio – perfektná voľba do práce aj do spoločnosti

Elegantná farba a dizajnové prvky

Módna návrhárka Karina Kotalová navrhla tento oblek v štýle najnovších módnych trendov. Je ušitý z matnej látky s decentnou textúrou. Na prvý pohľad vás zaujme nadčasová temne modrá farba, s ktorou urobíte perfektný dojem pri akejkoľvek udalosti. Sako je ozdobne prešité modrou niťou, čo vám pridá na osobitosti. Zaujmú vás aj zošikmené klopy saka, ktoré vám opticky zoštíhlia postavu.

Oblek Cascio – pohľad spredu
Pánsky oblek Cascio – pohľad zozadu

Príjemný materiál

Oblek je ušitý z exkluzívnej látky, zloženej zo 70% vlny a 30% polyesteru. Vďaka materiálu s vysokým podielom vlny sa v ňom budete cítiť pohodlne po celý deň. Pridaný polyester zabezpečí, že sa vám oblek nebude krčiť, a vy tak budete vyzerať po celý čas upravene.

Oblek Cascio – detail podšívky
Príklad manažérskeho outfitu

Cena pánskeho obleku COMFORT FIT Cascio je 517,67 € a ide o dokonalú voľbu do spoločnosti aj do práce. Ako darček navyše získate úpravy na mieru úplne zadarmo a praktický obal na oblek, ktorý využijete pri cestovaní, alebo pri uložení obleku v skrini.

Pôvodná cena: 517,67 €
Nová akčná VIP cena: 467,12 €
Ušetríte: 50,55 €
Pozor, akcia platí len pre členov VIP klubu BANDI, a to len do 31. 10. 2021! Nemáte ešte vernostné kartičku BANDI? Pozrite sa, ako ju získať.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom vhodnej veľkosti a strihu pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku perfektne vynosíte hnedú aj čiernu obuv? Pozrite sa na širokú ponuku kožených topánok BANDI, s ktorými urobíte perfektný dojem.

Mohlo by vás zaujímať