Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek SLIM FIT Sergio

Elegantný oblek do práce i divadla

Zháňate oblek, ktorý by ste si obliekli na obchodné rokovania alebo do kancelárie? Potom by ste nemali zabudnúť na elegantný tmavomodrý oblek Sergio. Oblek, ktorý vám skvelo sadne, je základom úspechu. Okrem maturity sa však hodí aj na stužkovú, do divadla či na plesy.

Tmavo modrý oblek Sergio vynosíte do práce aj do divadla
Tmavo modrý oblek Sergio vynosíte do práce aj do divadla

Sadne ako uliaty

Oblek sa šije iba v strihu SLIM FIT, ktorý je vhodný predovšetkým pre mužov štíhlej postavy. Zvýrazní im mužné rysy. Na saku nájdete aj zošikmené vrecká, ktoré postavu tiež opticky zoštíhľujú. Poradíme vám tajnú fintu, ako váš celkový vzhľad ešte vylepšiť – nechajte si obe predné vrecká na saku zašité. Budú tak aj naďalej obopínať vaše telo a zvýraznia postavu. Štyri prekladané gombíky na rukávoch vám navyše ešte pridajú na elegancii.

Príjemne sa nosí

Látka obleku je veľmi príjemná na dotyk a neobvykle ľahká. Skoro ani nebudete vedieť, že na sebe oblek máte. To sa vám bude hodiť predovšetkým na maturitách alebo štátniciach, ale oceníte to aj na stužkovej alebo v divadle. Materiál tvoria z 80 % polyesterové vlákna, ktoré zaručia, že si oblek udrží svoj tvar za všetkých okolností. Odolnosť a trvanlivosť obleku je zaistená vďaka 18 % viskózy. V lete vás materiál ochladí na príjemnú teplotu. Zostávajúce 2 % sú z vlákien elastanu, ktoré látke dodávajú pružnosť.

Tmavo modrý oblek Sergio
Príklad outfitu pre ženícha
Tmavo modrý oblek Sergio vynosíte do práce aj do divadla
Tmavo modrý oblek Sergio pre manažéra

Cena obleku SLIM FIT Sergio je  342,31 € a je to ideálny oblek do práce i do divadla.

Pôvodná cena: 342,31 €
Nová akčná VIP cena: 303,42 €
Ušetríte: 38,89 €
Pozor, akcia platí len pre členov VIP klubu BANDI, a to len do 31. 10. 2021! Nemáte ešte vernostné kartičku BANDI? Pozrite sa, ako ju získať.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Nosíte oblek do práce? Vyberte si k nemu také doplnky, ktoré podčiarknu váš profesionálny vzhľad. Prečítajte si, ako zladiť košeľu s kravatou.

Mohlo by vás zaujímať