Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Farini

Pre váš profesionálny vzhľad v práci aj slávnostný outfit v spoločnosti

Tmavomodrý oblek Farini zdobí jemná štruktúra tvorená pretkaním tmavšej nitky so svetlejšou, a tak vám vždy dodá osobitosť. Perfektne sa hodí do kancelárie, na porady aj obchodné jednania. Ak oblek doplníte slávnostnejšou košeľou a kravatou alebo motýlikom, razom sa premeníte na dokonalého džentlmena aj na plese, svadbe alebo oslave jubilea. Mierne zoštíhlený strih je ideálnou voľbou pre mužov štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšie pohodlie a voľnosť v pohybe.

V pánskom obleku Farini spravíte perfektný dojem na spoločenských udalostiach aj v práci
V pánskom obleku Farini spravíte perfektný dojem na spoločenských udalostiach aj v práci

Módne detaily, ktoré vám pomôžu urobiť dojem

Originálnu štruktúru látky perfektne dopĺňajú jedinečné detaily, ako je ozdobné prešitie saka s dvoma rozparkami. Na štýle vám pridajú aj zošikmené vrecká saka, ktoré navyše pomôžu zoštíhliť a zdokonaliť vašu postavu. Vďaka modrej farbe oblek ľahko skombinujete s čiernou aj hnedou obuvou. V práci budete pôsobiť profesionálnym dojmom s hnedou obuvou, na ples sa zasa hodí výhradne čierna obuv.

Pánsky oblek Farini – pohľad spredu
Pánsky oblek Farini – pohľad spredu
Pánsky oblek Farini – pohľad zozadu
Pánsky oblek Farini – pohľad zozadu

Kvalitný materiál vám zaručí pohodlie

Oblek je ušitý z dômyselnej kombinácie materiálu, ktorý tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Priedušná vlna vám zaručí, že sa v obleku budete cítiť príjemne. Polyester zase prispeje k tomu, že sa vám oblek nebude krčiť a vy budete vždy vyzerať upravene.

Pánsky oblek Farini – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Farini – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Farini – detail podšívky
Pánsky oblek Farini – detail podšívky

Cena elegantného pánskeho obleku Farini je 420,06 € a ide o ideálnu voľbu do práce aj do spoločnosti.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde sa vám bude venovať profesionálny tím odborných poradcov. Tí vám pomôžu s výberom obleku aj doplnkov tak, aby ste vždy spravili perfektný dojem. Zistite, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Biela košeľa by mala byť základom šatníka každého muža. Prečítajte si, ako môžete výberom farby košele ovplyvniť vaše okolie a prezrite si pánske košele BANDI, ktoré vynosíte na všetky príležitosti.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.