Obuv

Farebné pánske ponožky CALZINI v štýlovej plechovke

Hľadáte pohodlné a vkusné ponožky do práce aj na voľný čas? Pánske ponožky BANDI z prvotriednej bavlny sú pre vás dokonalou voľbou. Darčeková sada obsahuje ponožky v čiernej, modrej a tmavosivej farbe, ktoré doplňuje jemné kárované prešitie. Perfektne sa hodia k džínsom, nohaviciam na voľný čas aj k obleku.

Ponožky CALZINI v darčekovej plechovke

Oceníte predĺženú dĺžku

Či už sedíte v kancelárii alebo v divadle, určite oceníte predĺženú dĺžku ponožiek. Môžete si byť istí, že vám v žiadnej chvíli nebude vidieť holé lýtka. Podľa pravidiel spoločenskej etikety je to totiž nevhodné a nepôsobí to dobre.

Pohodlie pre vaše nohy

Priedušný materiál ponožiek zaistí, že sa vám nohy nebudú nepríjemne potiť ani pri celodennom sedení v kancelárii alebo chodení po pracovných schôdzkach.
Ponožky CALZINI v čiernej farbe
Ponožky CALZINI v sivej farbe
Ponožky CALZINI v modrej farbe

Ideálne ako darček

Ponožky CALZINI v štýlovej plechovke predstavujú ideálny darček. Vyhnete sa prácnemu baleniu a ušetríte čas. Budete mať istotu, že venujete dokonale zabalený darček. Pre plechovú škatuľku sa nájde aj ďalšie uplatnenie, čo muži rozhodne privítajú.Nakupujte pánske ponožky CALZINI z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk alebo v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Vedeli ste, že je absolútne neprípustné, aby ste na ples prišli v hnedej obuvi? Vhodná je iba čierna šnurovacia obuv. Pozrite sa, ako vyzerajú dokonalé topánky na ples, a vyberte si z ponuky značkovej pánskej obuvi BANDI.

Mohlo by vás zaujímať