Pánska obuv

Farebné pánske ponožky CALZINI v štýlovej plechovke

Hľadáte pohodlné a vkusné ponožky do práce aj na voľný čas? Pánske ponožky BANDI z prvotriednej bavlny sú pre vás dokonalou voľbou. Darčeková sada obsahuje ponožky v čiernej, modrej a tmavosivej farbe, ktoré doplňuje jemné kárované prešitie. Perfektne sa hodia k džínsom, nohaviciam na voľný čas aj k obleku.

Ponožky CALZINI v darčekovej plechovke
Ponožky CALZINI v darčekovej plechovke

Oceníte predĺženú dĺžku

Či už sedíte v kancelárii alebo v divadle, určite oceníte predĺženú dĺžku ponožiek. Môžete si byť istí, že vám v žiadnej chvíli nebude vidieť holé lýtka. Podľa pravidiel spoločenskej etikety je to totiž nevhodné a nepôsobí to dobre.

Pohodlie pre vaše nohy

Priedušný materiál ponožiek zaistí, že sa vám nohy nebudú nepríjemne potiť ani pri celodennom sedení v kancelárii alebo chodení po pracovných schôdzkach.

Ponožky CALZINI v čiernej farbe
Ponožky CALZINI v čiernej farbe
Ponožky CALZINI v sivej farbe
Ponožky CALZINI v sivej farbe
Ponožky CALZINI v modrej farbe
Ponožky CALZINI v modrej farbe

Ideálne ako darček

Ponožky CALZINI v štýlovej plechovke predstavujú ideálny darček. Vyhnete sa prácnemu baleniu a ušetríte čas. Budete mať istotu, že venujete dokonale zabalený darček. Pre plechovú škatuľku sa nájde aj ďalšie uplatnenie, čo muži rozhodne privítajú.

Nakupujte pánske ponožky CALZINI z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk alebo v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Vedeli ste, že je absolútne neprípustné, aby ste na ples prišli v hnedej obuvi? Vhodná je iba čierna šnurovacia obuv. Pozrite sa, ako vyzerajú dokonalé topánky na ples, a vyberte si z ponuky značkovej pánskej obuvi BANDI.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.