Obuv

Pánske ponožky BANDI – zdravé chodidlá v pohodlí po celý deň

Máte na sebe štýlový pánsky oblek, padnúci košeľu a krásnu kravatu. Ale po vyzutí topánok cítite nepríjemný zápach a váš dobrý pocit zo seba samého je horami za dolami? Potenie nôh je prirodzené. Ak ho však sprevádza zápach, je to problém. Zápach spôsobuje niekoľko faktorov. Jedným z nich môže byť práve nevhodné zvolenie ponožiek. Pánske ponožky BANDI perfektne odvádzajú vlhkosť a zabraňujú nepríjemnému zápachu. Preto predstavujú skvelú voľbu pre každú príležitosť. Prečítajte si, čím sú tieto ponožky tak jedinečné.

Pánske spoločenské ponožky BANDI – ideálna voľba k obleku

Popis ponožiek z bambusového vlákna

Bambusové vlákna vynikajú oproti bežným materiálom svojimi jedinečnými antibakteriálnymi a antimykotickými vlastnosťami. Prepúšťajú vzduch a skvelo odvádzajú vlhkosť a pot smerom od vašej pokožky. Vďaka tejto termoregulácii, znižujú v lete teplotu vašich nôh o 2 až 3 °C oproti teplote okolia. V zime naopak vašu nohu príjemne zahrejú a vy neprechladnete.

Ponožky z bambusového vlákna sú veľmi mäkké a príjemne sedia na nohe. Svoje unikátne vlastnosti si udržiavajú aj po vypraní. Bambusové ponožky v predĺženej dĺžke, sú opatrené zdravotným lemom, aby vás pri celodennom nosení netrápili otlaky na lýtku. Ponožky v tejto predĺženej dĺžke oceníte k pánskemu obleku do zamestnania, do spoločnosti aj na voľný čas.

Biele pánske ponožky BANDI
Šedé pánske ponožky BANDI
Čierne pánske ponožky BANDI

Spoločenská etiketa

Extra zvýšená výška ponožiek je vhodná najmä k pánskym oblekom. To je pre vás výhodné, ak si v spoločnosti vykašete nohavice a posadíte sa. Môžete si byť istý, že vám nebude vidno holennú časť nohy.

Farba ponožiek by mala odpovedať farbe nohavíc alebo byť o stupeň tmavšia. Zároveň by farba ponožiek mala ladiť s farbou obuvi. V prípade použitia hnedých ponožiek k hnedému obleku, nie je prípustné mať čierne topánky. Ak si vezmete hnedý oblek, je absolútne neprípustné vziať si k nemu čierne topánky.

Zvoliť si môžete ponožky v čiernej, hnedej, tmavo šedej, svetlo šedej a bielej farbe. Vďaka tomu ich perfektne zladíte s látkou každého pánskeho obleku a nohavíc. Pánske ponožky si môžete vybrať z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk alebo v predajniach Pánske obleky BANDI.

Odporúčame

Vychutnajte si absolútne pohodlie v elegantnej spoločenskej obuvi, ktorá je zhotovená z prvotriednej kože. Všetky modely pánskej obuvi BANDI sú ručne ušité a precízne spracované. Vďaka tomu je obuv vysoko kvalitná a vydrží vám dlho ako nová. Pozrite sa na široký výber modelov pánskej spoločenskej obuvi, vhodnej na každú pracovnú aj spoločenskú príležitosť.

Mohlo by vás zaujímať