Obuv

Pohodlná pánska obuv LAGRINI Nero a Maron

Perfektná voľba do práce aj do spoločnosti

Ručne šitá pánska obuv LAGRINI dovedie váš outfit do dokonalosti. Skvelo sa hodí k nohaviciam na voľný čas aj k obleku. Topánky sú skvelou voľbou do práce, či na spoločenské udalosti, ako je ples, svadba, alebo oslava jubilea. Hodia sa aj na prechádzku po meste, na posedenie s priateľmi, či do kina.

Pánska obuv LAGRINI je ideálnou voľbou do práce aj do spoločnosti

Štýlová farba na každú príležitosť

Topánky si môžete kúpiť v dvoch farbách. Model LAGRINI Nero v matnej čiernej farbe sa skvelo hodí k tmavému obleku, napríklad čiernemu, tmavosivému, alebo tmavomodrému. Môžete si ich obuť na spoločenské udalosti, do práce, aj vo voľnom čase.

Hnedá obuv LAGRINI Maron perfektne doplní váš pracovný alebo svadobný outfit. Zladíte ju s modrým alebo tmavosivým oblekom. Hodí sa tiež k bavlneným nohaviciam, ktoré si môžete vziať napríklad do kina alebo na posedenie s priateľmi.

Pánska obuv LAGRINI Nero
Pánska obuv LAGRINI Maron

Obuv pre vaše maximálne pohodlie

Topánky LAGRINI sú ušité z prvotriednej kože, vďaka čomu sú veľmi priedušné a dokonale sa prispôsobia tvaru vašej nohy. Vo vnútri topánky nájdete špeciálnu vložku s Aloe Vera. Vložka dobre saje vlhkosť, preto budú vaše nohy v suchu a pohodlí aj po celom dni nosenia.

Pánska obuv LAGRINI Nero – pohľad zvrchu a zospodu
Pánska obuv LAGRINI Nero – pohľad zvrchu a zospodu
Pánska obuv LAGRINI Maron – pohľad zvrchu a zospodu
Pánska obuv LAGRINI Maron – pohľad zvrchu a zospodu

Cena pánskej obuvi LAGRINI Nero je 157,73 € a cena modelu LAGRINI Maron je 157,73 €. Ide o ideálnu voľbu do práce, na voľný čas, ale aj na spoločenské udalosti.

Nakupujte pánsku obuv LAGRINI Nero a LAGRINI Maron z pohodlia vášho domova v e-shope. Ak si chcete topánky vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám s výberom vhodnej veľkosti poradí profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Čistá obuv je vizitkou každého muža. Zanechajte ten najlepší dojem tým, že vaša obuv bude dokonale vyčistená a naleštená. Kúpte si unikátne leštidlo na obuv BANDI, s ktorým vaše topánky vyčistíte ľahko a rýchlo.

Mohlo by vás zaujímať