Partneri

Česká komédia Ostravak Ostravski – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI

Máte radi komédie, pri ktorých sa bavíte od začiatku až do konca? Pozrite sa na ostravskú komédiu, ktorá si rozhodne neberie servítky. Premiéru mala 20. októbra 2016. Hlavným partnerom filmu je značka Pánske obleky BANDI.

Film Ostravak Ostravski – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI
Film Ostravak Ostravski – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI

Nová česká komédia bola vytvorená podľa námetu legendárneho blogera a jeho siedmimi knižnými bestsellermi s názvom Deniky Ostravaka.

Jarek Ostravski je horník ako každý iný. Keď ale v bani buchne jedna zo štôlni a on zachráni mnoho svojich kamarátov zo závalu, stane sa hrdinom a rázom sa mu jeho život obráti naruby. Vedením firmy je povýšený z bane do kancelárie, aby sa staral o horníkov. Dostane sa do zorného uhla médií, rodiny, priateľov, ale predovšetkým znásobí jeho kredit u žien. Kto by ale vlastne tušil, ako to celé naozaj je…

Réžia: David Kočár

Hrajú: Igor Chmela, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček, Michal Čapka

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.