Partneri

Spevák Janek Ledecký vyrazil na svoje každoročné Vianočné turné

Hlavným partnerom koncertnej šnúry je módna značka Pánske obleky BANDI

Populárny spevák a skladateľ Janek Ledecký vyrazil so svojou kapelou na každoročné Vianočné turné. Tento rok navštívi celkom 26 miest, kde vo vypredaných sálach a divadlách zahrá radu piesní z obľúbenej dosky s názvom Sliby se maj plnit o Vánocích. Určite zaznejú jeho najväčšie hity ako Proklínam alebo Na ptáky jsme krátky. Tohto ročné turné je však výnimočné aj jedinečnou vizážou celej kapely.
Janek Ledecký v obleku módnej značky Pánsky obleky BANDI

Kto sa postaral o dokonale pasujúce outfity?

Janka Ledeckého s celou kapelou obliekli od hlavy až po päty v pražskej predajni Pánske obleky BANDI. O výber vhodného a pohodlného oblečenia sa postaral profesionálny tím odborných poradcov. Rovnako ako pri všetkých zákazníkoch muselo oblečenie sedieť ako ušité na mieru. Preto každý outfit starostlivo zoštylizovali a ustriehli do posledného detailu.

Spevák si na svoje turné zvolil elegantný oblek Bonati v štýle najnovších módnych trendov. Pozrite sa, čím je tento oblek výnimočný.

Chcete sa aj vy obliecť správne a vyzerať úplne dokonale? Neváhajte a navštívte vašu najbližšiu predajňu módnej značky Pánske obleky BANDI, kde sa vám bude venovať profesionálny tím odborných poradcov. Pomôžu vám vybrať to správne oblečenie, v ktorom urobíte jedinečný dojem.

Pozrite si exkluzívne fotografie z Vianočného turné Janka Ledeckého a jeho kapely.

Mohlo by vás zaujímať