Partneri

Spevák Janek Ledecký vyrazil na svoje každoročné Vianočné turné

Hlavným partnerom koncertnej šnúry je módna značka Pánske obleky BANDI

Populárny spevák a skladateľ Janek Ledecký vyrazil so svojou kapelou na každoročné Vianočné turné. Tento rok navštívi celkom 26 miest, kde vo vypredaných sálach a divadlách zahrá radu piesní z obľúbenej dosky s názvom Sliby se maj plnit o Vánocích. Určite zaznejú jeho najväčšie hity ako Proklínam alebo Na ptáky jsme krátky. Tohto ročné turné je však výnimočné aj jedinečnou vizážou celej kapely.

Janek Ledecký v obleku módnej značky Pánsky obleky BANDI
Janek Ledecký v obleku módnej značky Pánsky obleky BANDI

Kto sa postaral o dokonale pasujúce outfity?

Janka Ledeckého s celou kapelou obliekli od hlavy až po päty v pražskej predajni Pánske obleky BANDI. O výber vhodného a pohodlného oblečenia sa postaral profesionálny tím odborných poradcov. Rovnako ako pri všetkých zákazníkoch muselo oblečenie sedieť ako ušité na mieru. Preto každý outfit starostlivo zoštylizovali a ustriehli do posledného detailu.

Spevák si na svoje turné zvolil elegantný oblek Bonati v štýle najnovších módnych trendov. Pozrite sa, čím je tento oblek výnimočný.

Chcete sa aj vy obliecť správne a vyzerať úplne dokonale? Neváhajte a navštívte vašu najbližšiu predajňu módnej značky Pánske obleky BANDI, kde sa vám bude venovať profesionálny tím odborných poradcov. Pomôžu vám vybrať to správne oblečenie, v ktorom urobíte jedinečný dojem.

Pozrite si exkluzívne fotografie z Vianočného turné Janka Ledeckého a jeho kapely.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.