Tváre BANDI

Tvárou módnej značky BANDI je populárny herec Petr Štěpánek

Známeho herca Petra Štěpánka netreba ani predstavovať. Keď sa povie Peter Štěpánek, mnohým sa vybaví nespočetné množstvo rozprávok, filmov či seriálov, kde stvárnil hlavnú rolu. Od nezabudnuteľnej rozprávky Zlatovláska až po súčasné seriály, ako napríklad Ohnivé kuře či Ordinace v růžové zahradě.

Petr Štěpánek je muž, ktorý rád oblieka pánsku spoločenskú módu aj vo svojom voľnom čase a značku Pánske obleky BANDI nosia už niekoľko rokov. „Po rokoch, kedy sme spolu pracovali na menších projektoch, sa jedná o logické vyústenie úspešnej a dlhodobej spolupráce. Na svoju novú rolu sa veľmi teším,“ hovorí Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek - Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI
Petr Štěpánek - Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI

„Pán Petr Štěpánek patrí k uznávaným hereckým osobnostiam. Je to elegantný a šarmantný muž, ktorý dbá na svoj vzhľad a je pre neho prirodzené dobre sa obliecť. Na českej scéne nie je veľa takto výrazných osobností a ma osobne veľmi teší, že sme sa s pánom Štěpánkom na spoluprácu dohodli. Navyše som rád, že môžem spolupracovať s človekom, ktorého si cením pre jeho ľudskosť a morálne vlastnosti,“ dodáva majiteľ značky BANDI, pán Andrej Vámoš.

Herec Petr Štěpánek sa bude novo podieľať na pripravovaných kampaniach a PR aktivitách módnej značky BANDI. V úlohe tváre značky bude mať skutočne naponáhlo. Čaká ho nielen profesionálne fotenie, ale aj natáčanie reklamných spotov pre mediálne kampane a ďalšie aktivity. Už teraz sa môžete tešiť, že tohto úspešného a obľúbeného herca uvidíte častejšie, a to nielen v divadle alebo na televíznych obrazovkách.

Naposledy Petr Štěpánek natáčal novú reklamu módnej značky Pánske obleky BANDI ,,Ideš na ples?“ spolu s ďalšími tvárami hercom Martinem Stránským a Vojtěchem Babištou. Pozrite sa na výsledok.

Pozrite si ďalšie fotografie známeho herca Petra Štěpánka v elegantnom oblečení módne značky Pánske obleky BANDI.

Petr Štěpánek - Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI
Petr Štěpánek - Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI
Petr Štěpánek - Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI
Petr Štěpánek - Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI
Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.