Tváre Bandi

Tvárou módnej značky BANDI je populárny herec Petr Štěpánek

Známeho herca Petra Štěpánka netreba ani predstavovať. Keď sa povie Peter Štěpánek, mnohým sa vybaví nespočetné množstvo rozprávok, filmov či seriálov, kde stvárnil hlavnú rolu. Od nezabudnuteľnej rozprávky Zlatovláska až po súčasné seriály, ako napríklad Ohnivé kuře či Ordinace v růžové zahradě.

Petr Štěpánek je muž, ktorý si rád oblieka pánsku spoločenskú módu aj vo voľnom čase a značku Pánske obleky BANDI nosí už niekoľko rokov. „Po rokoch, kedy sme spolupracovali na menších projektoch, ide o logické vyústenie úspešnej a dlhodobej spolupráce. Na svoju novú rolu sa veľmi teším,“ hovorí Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek – tvár módnej značky Pánské obleky BANDI

„Pán Petr Štěpánek patrí k uznávaným hereckým osobnostiam. Je to elegantný a šarmantný muž, ktorý dbá o svoj vzhľad a je pre neho prirodzené dobre sa obliecť. Na českej scéne nie je veľa takýchto výrazných osobností a osobne ma veľmi teší, že sme sa s pánom Štěpánkom dohodli na spolupráci. Navyše som rád, že môžem spolupracovať s človekom, ktorého si cením pre jeho ľudskosť a morálne vlastnosti,“ dodáva majiteľ značky BANDI, pán Andrej Vámoš.

Herec Petr Štěpánek sa bude podieľať na pripravovaných kampaniach a PR aktivitách módnej značky BANDI. V úlohe tváre značky bude mať skutočne naponáhlo. Čaká ho nielen profesionálne fotenie, ale aj natáčanie reklamných spotov pre mediálne kampane a ďalšie aktivity. Už teraz sa môžete tešiť, že tohto úspešného a obľúbeného herca uvidíte častejšie, a to nielen v divadle alebo na televíznych obrazovkách.

Pozrite si ďalšie fotografie známeho herca Petra Štěpánka v elegantnom oblečení módnej značky Pánske obleky BANDI.

Petr Štěpánek – Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI
Petr Štěpánek – Tvár módnej značky Pánské obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať