Aktuality

Známeho herca a moderátora Jana Krausa oblieka módna značka Pánske obleky BANDI

Vedeli ste, že sa obľúbený moderátor a herec Jan Kraus oblieka u módnej značky Pánske obleky BANDI už niekoľko rokov? Preto ho môžete vídať vždy dokonale oblečeného, napríklad v jeho známej Show Jana Krause, a to každú stredu od 21:35 na TV Prima. A čo viac?

Moderátor a herec Jan Kraus v obleku BANDI
V dokonale padnúcom obleku vystupuje v novej divadelnej hre BOND/MEDEA, kde stvárňuje pre seba typickú rolu televízneho moderátora. Pozrite sa na krátku videoukážku z tejto jedinečnej divadelnej inscenácie pražského divadla Studio Dva.Nedávno Jan Kraus vo svojej talkshow privítal tiež jednu z oficiálnych tvári módnej značky Pánske obleky BANDI. Vypočujte si, čo o sebe prezradil nádejný mladý herec a model Vojtěch Babišta.

Tip pre vás

Chcete sa tiež dokonale obliecť napríklad do práce, na spoločenské udalosti, alebo vo voľnom čase? Navštívte vašu značkovú predajňu BANDI, kde sa vám bude venovať profesionálny tím odborných poradcov. Tí vám pomôžu s výberom správneho oblečenia, aby ste vyzerali skvelo. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať