Aktuality

4 dôvody, prečo si oblek kúpite len v predajni Pánske obleky BANDI

V e-shope BANDI sa oblečiete od hlavy až po päty. Jednu položku tam však nenájdete – obleky. Pánsky oblek predstavuje základ šatníka moderného gentlemana. Aby ste v obleku vyzerali vždy skvelo a cítili sa príjemne, je potrebné, aby vám dokonale padol. Aj najmenšie detaily rozhodujú. To pri objednaní obleku v e-shope nikdy nezaistíte. Aké nástrahy na vás čakajú?

Pánsky oblek predstavuje základ šatníka moderného gentlemana

1. Oblek vám nemusí sedieť

Pri výbere pánskeho obleku vždy dbajte na správnu veľkosť. V opačnom prípade by vás oblek mohol nepríjemne sťahovať a obmedzovať v pohybe. Sako by vám nemuselo sedieť a nohavice by ste mohli mať voľné v páse alebo v oblasti sedu. Potom by ste sa trmácali s oblekom cez celé mesto ku krajčírke, aby vám oblek upravila.

2. Strih obleku vám nemusí vyhovovať

Ak si vyberáte pánsky oblek, určite sa v ňom chcete cítiť príjemne a pohodlne. Preto je veľmi dôležité kúpiť si oblek vo vhodnom strihu. Ak zvolíte nevhodný strih, mohol by vás oblek nepríjemne škrtiť, sťahovať alebo by na vás naopak mohol nepekne visieť.

V perfektne sediacom obleku budete vždy vypadať dokonale

3. Nemusí vám vyhovovať materiál obleku

Nákupom pánskeho obleku cez internet riskujete, že vám nebude vyhovovať jeho materiál. Jeho zloženie totiž nemusí zodpovedať vašim požiadavkám. Tiež sa v ňom nemusíte cítiť pohodlne pri sedení a chodení.

4. Vyberiete si nesprávny typ obleku na danú príležitosť

Nie každý vie, že pre rôzne udalosti platia odlišné pravidlá spoločenského obliekania. Napríklad do práce sa lesklý oblek absolútne nehodí, takým oblečením by ste zbytočne provokovali svojich nadriadených. Na ples by ste si zase nemali obliecť károvaný oblek, ktorý je typickým oblekom pre manažérov.

Pololesklý oblek Gaetan – dokonalá voľba na ples
Pánsky oblek Ortisey podtrhne váš elegantný vzhľad v práci

Výhody nákupu pánskeho obleku v značkovej predajní Pánske obleky BANDI

  • V predajni vás odborní poradcovia premerajú a radi vám pomôžu s výberom tej správnej veľkosti a strihu obleku. Ak vám aj napriek tomu nebude vybraná veľkosť dokonale sedieť, na mieste môžete využiť služby profesionálnej krajčírky, ktorá vám oblek upraví na mieru. Ušetríte tak čas aj peniaze.
  • Látku obleku si ohmatáte a prezriete. Akonáhle si oblek vyskúšate, hneď budete vedieť či vám vyhovuje. Navyše zistíte, ako sa v danom obleku sedí a chodí, aby ste mali istotu, že je pre vás vhodný.
  • V predajniach BANDI je vám k dispozícii profesionálny tím odborných poradcov, ktorý vám pomôže s výberom správneho obleku na akúkoľvek príležitosť. Preto sa nemusíte báť, že by ste si napríklad do práce kúpili lesklý oblek.
  • Navyše si nákup nového oblečenia v predajni môžete spríjemniť lahodnou kávou, čajom, prípadne aj niečím ostrejším.
Prezrite si aktuálnu ponuku pánskych oblekov BANDI. Už máte oblek, ale chýba vám pánska košeľa, kravata, vhodná obuv a doplnky? Vyberajte v e-shope Bandi Vamos.

Mohlo by vás zaujímať