Aktuality

Kto získal 4.000 € za najlepšiu svadobnú fotografiu?

V roku 2019 mali všetci novomanželia možnosť získať za svoju svadobnú snímku 4.000 €. Stačilo iba to, aby bol ženích na fotografii oblečený v značkovom obleku BANDI. Ako to dopadlo?

4.000 € za najlepšiu svadobnú snímku v roku 2019 získali manželia Kolarčíkovci
4.000 € za najlepšiu svadobnú snímku v roku 2019 získali manželia Kolarčíkovci

Prvý ročník oceňovania najlepších svadobných snímok v roku 2018 sa v Česku stretol s obrovským úspechom. Preto sme sa v roku 2019 rozhodli oceniť najlepšiu svadobnú fotografiu aj na Slovensku. Novomanželia z celého Slovenska poslali tisíce nádherných svadobných fotografií. Všetky boli plné radosti, lásky a šťastia. Preto bolo nesmierne ťažké vybrať tú najlepšiu svadobnú snímku. Čo k tomu povedal majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI, pán Andrej Bandi Vámoš?

V roku 2018 si odniesli 100.000 Kč za najlepšiu svadobnú fotografiu manželia Beáta a Dan z Česka
V roku 2018 si odniesli 100.000 Kč za najlepšiu svadobnú fotografiu manželia Beáta a Dan z Česka

„Bolo veľmi ťažké vybrať fotografiu, ktorá by bola najlepšia alebo najkrajšia. To ani nie je možné. Všetky svadobné snímky zachytávajú jedinečnú atmosféru, ktorú svadobné fotografie majú mať. Snažil som sa byť vo výbere maximálne spravodlivý a objektívny. Preto som vyberal z fotiek, ktoré dostali pri hlasovaní z radov širokej verejnosti aspoň 100 hlasov a viac. Aj v tomto roku prišlo mnoho nádherných fotografií a ja som musel vybrať len jednu. Verte, že mi to pripadalo takmer ako nadľudská úloha. Priklonil som sa nakoniec k snímke, z ktorej vyžaruje tá pravá svadobná atmosféra s dokonalo farebne zladeným manželským párom. Aj také detaily rozhodujú, keď máte pred sebou nespočetné množstvo nádherných snímok.“

Z hlavnej odmeny vo výške 4.000 € sa radujú manželia Kolarčíkovci.

Kto získa 4.000 € v roku 2020? Ak tento rok plánujete svadbu práve vy, potom si nenechajte ujsť túto jedinečnú šancu získať 4.000 € za vašu svadobnú fotografiu. Sledujte web https://svadba.bandi.sk/, aby vám neunikol štart nového ročníka.

PS: Ak viete o niekom, kto plánuje svadbu v roku 2020, napríklad vaši priatelia alebo blízki, určite im túto informáciu prepošlite. Urobíte im radosť.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.